Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

HokejMagnitogorsk w2Dynamo 2St.Petersburg 2Salzburg 6+KAC 6+Kladno 1Nakon reprezentativne pauze, vracam se timovima koje standardno igram.FudbalLeyton 2FA Cup. Razlika u kvalitetu ce presuditi(bar se nadam).Russia w1BIH w2Portugal 2Spain 2Montenegro h1(-3)Argentina 2Reprezentacije ne volim da singliram ni kada su kvalifikacioni mecevi u pitanju. Prijateljski, samo tiket. Uz komsije u hendikepu.NBAMinnesota 1Phoenix dop>183.5Miami h2(+1.5)Izgleda da ce se Minnesota malo kompletirati za veceras, pa da ih probam. Phoenix-Chicago bi trebao u over, na ovu malu granicu. Na Feieve je hendikep, probacu oprezno i to.Prebacivacki:Leyton 2Dynamo 2Salzburg 6+Kladno 1

Edited by Miljenko
Link to comment
:lol:Ja sam odigrao -0.25 za svaki slucaj, mozda Ciletu™ ne bude dan pa odigramo 0-0.
Podseti me na jednu epizodu...U davna vremena igrao Jastrebac iz Nisa u nekakvoj prvoj ligi. I pitaju na TVu nekog igraca Jastrepca kakav ishod utakmice ocekuje, a ovaj odgovara ladno: "Mi iz navale garantujemo 0:0, a ostalo je na odbrani...". Tako i ovi nasi... :D Edited by Nesh
Link to comment

Primecujem da sam i dalje majstorcina za Filipince, samo tu redovno uzimam pare. Ostalo mrka kapa, uglavnom.Sad cu da prebacim deo dobitka na Ruse futsalere X2 i Zvezdu 2, navijacki. Kontam da cemo popusiti od Spanaca ali cu odigrati navijacki pa sta bude.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...