Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/3. Ovo je vec bio ok dan. Malo je falilo da prodje i kombo, no sve je teze naci overe.

I danas nesto ispod standardne uplate.

 

Nacional Potosi-Zulia 3+

 

Dinamo Moscow-CSKA Moscow X2

Znojmo-Vienna Capitals 5+

Linz-Graz 5+

 

Kvote, 1.64, 1.79.

Singl iz Copa Sudamericana, te hokejaska kombinacija koja deluje zanimljivo (CSKA, Graz i Capitals vode sa po 2-1 u pobedama). Ima dosta NHL meceva danas, no nista ne deluje bas privlacno, za ozbiljniju igru.

 

Prateci tiket, Philadelphia >219.5, Houston w2, Milwaukee H1(-9.5), Golden State >221.5, Sacramento >226.5, Toronto 5+, St. Louis w1, Washington w2, Philadelphia 5+. Kvota 25.64.

 

Link to comment

1/2. Hokej se fino uklopio, no Sudamericana je zakazala. NHL je tesko oceniti, na golovima bih pao, dok bi fiks mozda i pogodio. 

Standardna uplata danas.

 

Oakland-Seattle <10. 5 (Fiers-Marco Gonzales)

 

Nemacka-Srbija 3+

 

Kvote, 1.45, 1.68.

Otvaranje MLB sezone u Tokiju (mec je vec u toku, treci ining). Fiers me je par puta odusevio prosle sezone, pa probah dodatne poene, under ovog puta. 

Sastav nase reprezentacije je takav, da ocekujem da i prilicno mrljavi Nemci budu sila za nas.

 

Hokejaski tiket, Trinec w1, Liberec w1, Toronto 5+, Tampa 5+, Winnipeg w2. Kvota 4.21.

Link to comment

0/2, prodje prateci hokejaski tiket. MLB nisam mogao provuci minusom, piceri se nisu proslavili. Kako je fudbal pao, to je vec neverovatna stvar; par promasaja koji se i u amaterskim ligama retko vidjaju. Na sirem hokejaskom tiketu prodje svasta, taman da kazem da sam nesto pogodio.

Danas nesto ispod standardnih uloga.

 

 

Netherlands-Belarus 2+

Croatia-Azerbaijan 2+

Belgium-Russia w1

 

New Jersey-Boston w2

Calgary-Ottawa w1

 

Kvote, 1.45, 1.70.

Povezah tri meca kvalifikacija, koja deluju prilicno sigurno. Tu je i NHL dabl, dva poprilicna favorita u fiksu.

 

Siri hokejaski tiket, CSKA Moscow w1, SKA St. Petersburg w1, Liberec w1, Tampa 5+, St. Louis w1, Chicago 5+, Winnipeg 5+. Kvota 3.71.

Link to comment

2/2, prosao je kombo tiket. Fudbal nije skoro dosao ovako lako; mogao sam uhvatiti i vecu kvotu (Holandija 3+ i Belgija 2+, na primer). NHL rutinski. Uleti povremeno i ovakav lagani dan.

Danas oko minimalnih uloga.

 

 

England-Czech Republic 2+

Portugal-Ukraine w1

Andorra-Iceland P/K2

Moldavia-France 2+

 

Karpat-Ilves w1

Graz-Linz 5+

Vienna Capitals-Znojmo 5+

 

Kvote, 1.88, 1.71.

Jedna opreznija varijanta sa kvalifikacijama, te hokejaski tiket koji lici na siguricu.

 

Hokej + NBA, Eisbaren 4+, Mannheim 5+, Farjestads w1, Washington 5+, Denver w2, Orlando w1. Kvota 4.36.

 

Link to comment

Fiks je stvarno tesko uhvatiti, oba vinera (Portugal i Karpat), kvote 1. Ne bih se doduse bunio da biram cesce kao juce i danas. Jedini problem je sto ja reprezentacije tesko mogu odigrati jace.

 

MLB krece 28. marta  (ako ne racunam ovo u Japanu); nadam se boljoj sezoni u odnosu na proslu.

Link to comment

Ja cu sutra Spaniju i Italiju poluvreme ili kraj na jednom, odnosno Irce 3+ i Svajcarce w2 na drugom.

Ima dosta NHL meceva, no od toga puno derbija i direktnih duela za playoff poziciju, a to je vec tesko za igru (posebno ne na golove).

Link to comment

2/2 (Portugal i Karpat kvote 1), prosao je kombo tiket, kao i tiket MLB predsezone. Fudbal nije bio previse problematican, osim sto sam do kraja strepeo da Portugal ne primi gol. Hokej talicno. Karpat stize 1-3, golom 47 sekundi pre kraja; overi lagano. Ukupna kvota nije bila posebno velika, no cesto je i to tesko naci.

Danas nesto izmedju standardne i jace uplate.

 

 

Italy-Finland P/K1

Spain-Norway P/K1

 

Georgia-Switzerland w2

Gibraltar-Republic of Ireland 3+

 

Kvote, 1.39, 1.60.

Gomila egal NHL meceva, pa je za igru ostao samo fudbal. Italija i Spanija lice na sigurice, Svajcarci su cvrsta ekipa, dok Gibraltar moze primiti 3 komada protiv bilo koga.

 

Egzibioni fudbalski tiket, Luton P3+ V 2P3+, Peterborough P3+ V 2P3+, MK Dons P3+ V 2P3+, Dumbarton P3+ V 2P3+, Elgin P3+ V 2P3+. Kvota 174.11.

 

NHL tiket, Philadelphia 4+, Arizona w2, Chicago 5+, Toronto w1, Montreal w1, Winnipeg 4+, Pittsburgh 4+, Tampa 5+, Las Vegas w1, Calgary 4+. Kvota 8.50.

Link to comment

I dalje ne verujem sta sam gledao.:isuse:

Nisam ocekivao da postoji toliki krs od ekipe, koji ne moze protiv Gibraltara da da gol-dva do poluvremena (Gruzija im je u prethodnim kvalifikacijama dala 3 na gostovanju). Meni bi selektor leteo za ovako nesto.

Link to comment

jbt na socceru nema provere tiketa...

 

odigrah tiket na fudbal posle duzeg vremena i odigram 1x&2-5 na utakmicama malta-fo, spanija-norveska, mali - jsudan, svedska - rumunija i obala sl - ruanda...dobra igra, solidne kvote.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...