Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2, MLB 0/1. Nemci oborise suteve; za ekipu kojoj je trebala pobeda, nisu previse sutirali (imas kvalitetne sutere na sredini, minimalan broj pokusaja spolja; nigde logike). MLS bi promasio u bilo kojoj varijanti, sva 4 para koja sam razmatrao, dodjose samo 2+. U MLB delu sam trebao singlirati Arizonu, bila je za mene jaka kvota (1.80); Yankees obeshrabrujuce neefikasni (ja od ovog tima ocekujem da rutinski moze dati 5-6 poena, protiv bilo koga). Nije moglo mnogo bolje.

Danas glavne stvari idu nesto jace, moglo bi nesto doci za promenu.

 

 

Fudbal

 

Atlanta-Portland 3+

New York City-Toronto 3+

 

England-Panama sutevi >24.5

Poland-Colombia sutevi >24.5

 

Kvote, 2.22, 3.61.

Dva najverovatnija meca za golove, u ovom MLS terminu, igraju se veceras; nadam se da ce opravdati ocekivanja. Na Englezima je dosta visoka granica za suteve (visoka u smislu, da Panama sigurno nece imati previse pokusaja), ali ih ipak probah opreznije. Drugi par najpre nisam hteo igrati, ali se setih da su obe ekipe porazene na startu turnira.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Boston-Seattle <8.5 (Sale-Gonzales)

 

Kvota 1.75.

Sale nema previse srece u Bostonu. Izvanredan je od starta sezone, 6-4, 2.74 ERA, 0.94 WHIP, no podrska je cesto slaba/nikakva.Odnos overa i undera, kada on startuje je polovican, no nakon veceg broja poena, na prve dve utakmice serije, danas bi mogao uleteti i jedan manje efikasan.

 

Prateci tiket, Cleveland 1, Atlanta 1, Arizona H2(+1.5), Houston 1, Milwaukee H1(+1.5), Oakland H2(+2.5), San Francisco H1(+1.5). Kvota 9.60.

Edited by Miljenko
Link to comment

Natrpah na moju Nigatu, dom4+ po 2.75 na jako. I branio sa daju tacno 3 po 3.8, ali time samo izvlacim 80% uloga. Al danas nisu raspolozeni. Sad ce kjraj poluvremena imali su cak 11 suteva u okvir gola, al samo 1 gol. Ne vidim opciju da braca ne dodju bar do 3. A protivnik nejaki Geylang :D 

Link to comment

12 suteva u okvir. kako li brani taj gey golman, Da je fantazi, doneo bi gomilu bodova :D Al mora u drugom pokleknuti. U poslednjih godinu dana na 4 medjusovna meca su im dali 21 gol. U poslednja 4 kolka su dali 18 golova... moraju u drugom

 

edit. evo odmah u 47om. Ajmo ajmo...

Edited by Timmy
Link to comment

Dadose brzo i treci. Onda sam imao veliku dilemu da li da branim po 3.45 i da zatvorim pricu sa manjom zaradom... Ipak sam dosta stavio... Al ipak odlucih da pustim pa sta bude (samo sam malo branio, kako bi ako slucajno ostane 3 bio na nuli, a ne u minusu) dace ga brat Nigata :) 

Link to comment

Nego Miljenko, ti to pratis. Molim te objasni ovo stos am sinoc pisao za Fila Toronto. Neverovatna razlika u klasi, a ovi losiji ispred na tabeli. Da nije neki rezervni tim sinos igrao? To mi jedino logicno... Kao da igraju sa treceligasem nekim.

Link to comment

Nekim ekipama fale igraci. Pola Paname igra u MLS na primer.

Vancouver prima dosta golova u gostima; Philadelphia je bodovno jos gori gost (mada ne primaju bas toliko golova). Normalno je to. Divlja liga, svako svakoga moze dobiti, moze uleteti 7+ bilo gde.

 

Pre par godina, novopeceni gradski derbi, NY City-NY RB, zavrsen je 0-7.

Edited by Miljenko
Link to comment

Shvatam to, al opet... Ako si zaludan vrati na ES2 od sinoc i pogledaj bilo kojih 5 min. Kao odrasli protiv dece. Negde pred kraj poluvremena sam pogledao statistiku, nesto tipa 70:10 u napadima i 16:0 u sutevima. Posle su i ovi imali poneki sut.

 

A razmislao sam da li ima reprezentacija na SP sa igracima u MLS i setim seKostarike da je to rekao komentator. Mozda i Meksikanaca i Peruanaca ima...

Link to comment

Gledao sam zavrsnih 15 minuta prvog poluvremena, na ovom tvom mecu, stoji sve sto kazes, no kao sto rekoh, meni je to normalno.:D Uglavnom opustena liga. 

Ovo za igrace je tacno, Panama, pa Costa Rica, za ostale nisam proveravao.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sta masi Nigata.. Ajde bre...

 

 

edit. I osta 3:0. U kurac. Imali su 35 minuta za taj cetvrti... Jesam na nuli, al se smorih, mogao sam odlicno zaraditi.

 

Sto je najgore ne znam sta da igram na SP. Mislim da su one dve kansije POL/COL i JAP/SEN 0:0 mecevi. Al kako na to da se kladim :( 

Edited by Timmy
Link to comment

A za Engleze tek ne znam. Vuce me naravno na moju igru da ce daju golove, jer je Panama mozda i najslabiji tim na sampionatu. Al ko se u jogurt 16 puta opece...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...