Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 0/1. Udjose sutevi nekako. Brazil je jurio rezultat, te tu i nisam imao dilemu, da ce se skupiti koliko treba. Na Nigeriji samo 6 komada u prvom poluvremenu (oni bukvalno nista) i 19 u drugom delu meca. Lepo spojih promasaje u MLB sektoru. Prodje fina kvota, ok je ovo bilo.

 

 

Fudbal

 

Orlando-Montreal 3+

Salt Lake-San Jose 3+

 

Belgium-Tunisia sutevi >23.5

Germany-Sweden sutevi >25.5

 

Kvote, 2.33, 3.61.

MLS se nastavlja danas, pa probah dva statisticki najverovatnija para. Tu je i dabl sa WC; sutevi, za mirno pracenje.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Arizona 2 (Musgrove-Greinke)

Tampa-NY Yankees 2 (Font-Gray)

 

Kvota 2.79.

Arizona je izgleda pronasla formu, a plus je sto startuje jedan od najpouzdanijih picera lige. Yankees su prilicno neefikasni, u poslednje vreme. Od tako dobre udaracke postave, ocekujem 7-8 poena, svake druge veceri, te zato probah fiks danas (plus su porazeni na otvaranju serije).

 

Prateci tiket, Oakland <9.5, Colorado 1, Philadelphia H2(+1.5), Atlanta H1(+1.5), Milwaukee H1(+2.5), Cleveland >8.5, Houston <8.5, Boston 1. Kvota 31.92.

 

I danas odigrah oprezno, kada je o ulozima rec. Mozda sutra odigram nesto jace (ima pristojnih MLS i MLB parova).

Link to comment

Cekaj, stani pazi vidi jebote... kec na Nemce protiv Svedske 1.55. 

 

Ne pamtim da sam za nesto pomislio da je toliki poklon. Mozda eventualno neki revans mladih fudbalera pre desetak godina kad su nesrecno pukli kuci 3:0 a onda u gostima bila dvojka nekih 5-6, ja zategao jer sam uveren bio - a ti nasi klinci dobili 4:0 I prosli tako baraz.

 

E od tada nisam pomislio da je nesto ovoliki poklon. Svedska je go kurac. A Nemci su Nemci. Plus sto su prvu izgubili. Na kvotu 1.2 bih igrao tu keca, a gde necu po 1.55...

 

Mislim, necu verovatno igrati cistog keca, vec iz keca ili golovi prvo, jer cjenim da ce zavrsiti posao do ht sa bar dva data.

Link to comment

Prijateljske klubova

Austrijanci, Švajcarci, Holandjani

dosta golova sipaju, kvote male na 3+, na 4+ može da se nešto ušićari, ili po poluvremenu 2+ 3+

 

 

Link to comment

10 dana mi je trebalo da shvatim gde gresim... I napkon - DUVAJ GA PPP :D

 

Sve sto sam igrao sam pisao ovde i skoro sve promasio. Prvi put nisam napisao i udje sve do HT. Belgija prvo2+ po 4, prvo3+ po 13. Kao i Lukaku daje gol po 1.85 i daje 2+ po 4.4.

 

Problem je sto sam sam sve dosta sitnije nego prethodne utakmice. Mozda je i do toga, al cu se ipak drzati yakljucka da je PPP kriv :) 

Link to comment

A da vam dokazem to, igrao sam i meridianov specijal, pobede Belgija, Meksika i Nemacke, umesto 3.6 daju 3.9. Kad padnem ovo na Meksiko videcete koliki ste mi baksuzi :D 

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Ja vala necu cackati mecku vise. Sutevi dolaze korektno i na ovom mecu ih vec ima 15. 

 

Razmisljao da odigram te tvoje suteve 2/3 3/3 al odustao. 

Link to comment

Prodje i kec na Meksiku. Jos Nemci. al to ne racunam.

 

Na Meksiku sam igrao i domacin prvo 1+ i 2+ po 1.85 i 6. Nisam hteo nista, al kada sam video ovo morao sam. I dalje pali ne pisanje na forumu :D 

Link to comment

Na Maxbet portalu sam prognozirao da gol pada u 31. minutu, a oni ga dadose u 32. Pa gde ce im dusa, ostadoh bez 500 freebet bodova. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Ne pali ni ignorisanje foruma :D 

 

Jako sam igrao hendikep na Nemce -1.5 po 2.38, kao i sitnije -2.5 po 4.2.  Ne pamtim kad sam odigrao hendikep.

 

Al me lajv izvukao. Na HT sam odigrao da daju 2+ po 2.3 i 3+ po 6.5. Al mi posebno draga 3 tiketa, na sitno, pobede Nemaca po 4.8, 5.4 i 6 negde u 83. 86. i 89. minutu. I srecom dadose i izvukoh skoro celu uplatu na ovoj utakmici.

Link to comment

Pa zbog Miljenka dajem jos jednu sansu USA ligi. Filadelfija domacin golovi - u oba, 3+ i 4+. Kvote 2.38, 2.95 i 6.6.

 

I meni za dusu Katolika Kito domacin 3+ i 4+ po 2.6 i 5.1. To sam nesto jace od Amera.

Link to comment

Dobri ti ovi Ameri Miljenko :D

 

Dogura Fila do 4. Doduse uz dva penala i 2 crvena. Al sve zasluzeno. Odavni nisam gledo utakmici da je jedan tim toliko bolji od drugog. Ne bi bilo cudno da je bilo i 8:0. Kaze komentator na kraju kako Vankuver prekida seriju od 5 meceva bez poraza i dodaje kako mu nije jasno kako ovako los tim ima tako dobru seriju.

 

Al glavno mi je Kito ipak. Oni krenuse sa brzim golom. Mogu valjda do 3...

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...