Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 0/2. Fudbal je dosao taman kako treba, mada je i tu bilo golova u zavrsnici, za prolaz. MLB je doneo jos jedno vece prepuno iznenadjenja. Cleveland lagano, no Cardinalsi izgubise, cim sam ih ja odigrao. Scherzer je primio 2 poena, ali ga napad nije ispratio, 0-2; isto se moze reci i za Yankeese, koji se obrukase protiv metiljavih Metsa (takodje 0-2). Tesko da MLB sezona moze biti losija od ovoga. Prosle godine sam u maju imao 75% izlaznih tiketa, u julu 70%, ove ni do 60% ne dobacujem. Uzas vikend. Napravih budzet tokom nedelje i onda stagnacija. Petak i nedelja i nisu mogli bolje, no u subotu ispustih na fudbalu sansu, bar za bonus tikete (koji bi sami doneli plus).

 

 

MLB

 

Miami-San Francisco H2(+1.5) (Wei-Yin Chen-Bumgarner)

Chicago White Sox-Cleveland 2 (Giolito-Carrasco)

 

Arizona-Pittsburgh H1(+1.5) (Corbin-Musgrove)

Milwaukee-Chicago Cubs <8.5 (Guerra-Quintana)

 

Kvote, 1.71, 2.53.

Vratio se Bumgarner, Giantsi igraju sve bolje i u ofanzivi; verujem da ovo moze biti barem egal.

Indiansi imaju jasnu prednost ovde. Carrasco nije u nekoj formi, no obicno dominira protiv White Soxa.

Corbin i Arizona na Chase Fieldu, deluju kao ok izbor.

Derbi na Miller, donosi duel picera koji su u formi; Guerra, 0-1, 2.50 ERA, 0.94 WHIP; Quintana, 1-1, 3.38 ERA, 1.06 WHIP. U sezonskoj seriji smo imali do sada, jedan plus i sedam minusa.

 

Necu se zaletati sa uplatom, dok ne krene WC, eventualno neki siri teniski tiket, uz MLB.

Link to comment

Odigrao sam za WC na malo jace rasporede u grupi A. Ubdeljivo najveci dobitak mi je Urugvaj prvi, Egipat drugi. Po kvoti 9. A nesto vece uplata, al dosta manja ispplata je Urugvaj prvi Rusija druga po kvoti 3.2.

 

Ovo im je greska pa sam zato iskoristio. Umesto da sigliram Urugvaj osvaja grupu po 1.9, odigrao sam ove dve opcija, gde mi je ako Rusi budu drugi kvota blizu 2, a ako Egipat bude druge onda je kvota preko 4...

 

Trebalo bi mozda da branim sa Saudijsci drugi. Al ja sam ozbiljan covek pa se necu zajebavati sa tim :D

 

Sve je Meridian u pitanju.  

Edited by Timmy
Link to comment

I generalno je na vise mesta bolje igrati raspored prvi drugi, nego samo prvi u grupi. Jer cesto ta cetvrta ekipa nema nikakvih sansi da prodje dalje, pa su u igri samo dve kombinacije za ishod (uz pretpostavku da je pobednik grupe siguran). A kvote lepe. Ovo je naravno sve za singlove. Da se kombinuje ima previse kombinacija, pa nije toliko smisleno.

 

A za tikete, dodao sam i prolaz u 1/4 finale, Brazil, Nemacka, Spanija i Belgija. Kvota 4. Poklon. Moze i sistem 3/4. Ja sam za sada samo u glavu.  A dosta mi se nakupilo tikeza za WC. KAd god sam nesto dobijao ja deo na racun namenjivao za WC i odmah igrao. I mic po mic... bice dobar dobitak kad ostanem bez para krajem meseca :D 

Link to comment

Sta znam, kladjenje na WC je bas long run.

Hocu reci, matematicki ne znam koliko je isplativo.

Jedina zal mi je sto nisam singlirao Francuze 1998..godinu dana ranije sam bio ubedjen da osvajaju.

Bice Svabe slabe, Nigerija katastrofa, Poljaci moguce out u grupi, ostalo ocekivano.

Link to comment

MLB 0/2. Poterao maler u MLB delu, nema sta. Bumgarner se jos "zagreva", no napad ga je ispratio, a onda se bullpen Giantsa raspao, protiv kilavih Marlinsa; Cleveland dolazi rutinski; Arizona okrece 0-5, no ni to nije vredelo, posto na Cubsima pada neverovatnih 5 poena u produzetku. Ja sam tradicionalno los za pravljenje MLB dablova, no dok ne krenu sa realnijim rezultatima, ovo je najracionalnije resenje (odigras cetiri singla, sa top starterima i prodjes jedan, to se nikada nije desavalo). MLB je uvek bio najlaksi sport za igru, no to nije slucaj i ove godine.

 

 

Fudbal

 

Poland-Lithuania 3+

 

Kvota 1.71.

Da probam jedan zavrsni prijateljski mec, pred pocetak WC.

 

 

MLB

 

Baltimore-Boston 2 (Hess-Rodriguez)

Atlanta-NY Mets H1(+1.5) (Foltynewicz-Wheeler)

 

NY Yankees-Washington 1 (Sabathia-Roark)

Oakland-Houston H2(+1.5) (Mengden-McCullers Jr.)

 

Kvote, 2.02, 2.02.

Od kada se kladim na MLB, igrao sam na startere, makar bio i neki losiji tim u pitanju, no ove sezone cu izgleda morati da pratim timove.

Boston je jedva dobio prvi mec serije, ali su Oriolesi toliko van forme, da je ciscenje prilicno verovatno.

Atlanta igra dobro, dok Metsi imaju velikih problema u ofanzivi.

Derbi u Bronxu, gde dajem prednost eksplozivnijem napadu.

Oakland igra dobro (6-4), ali je Houston jos bolji (7-3, trend forme). Sezonska serija, 5-1 za goste.

 

Prateci tiket, Colorado H2(+3.5), Detroit >8.5, San Francisco H2(+1.5), Chicago Cubs >9.5, Cleveland H2(+1.5), Cincinnati >9.5. Kvota 12.22.

Link to comment
12 hours ago, Godfrey said:

Sta znam, kladjenje na WC je bas long run.

Hocu reci, matematicki ne znam koliko je isplativo.

Jedina zal mi je sto nisam singlirao Francuze 1998..godinu dana ranije sam bio ubedjen da osvajaju.

Bice Svabe slabe, Nigerija katastrofa, Poljaci moguce out u grupi, ostalo ocekivano.

Godfrey old school kockar😊

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...