Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 1/3. Nemci jedva udjose u 3+, a i to zahvaljujuci ovima iz SA. MLB je razocarao nocas. Cubsi nekako izdrzase; Boston ponovo nije ispratio jednog najboljih startera lige, 0-1 protiv jednog od trenutno najlosijih timova; Houston nastavlja da me obara na poene, probise granicu za jedan poen. Cim odigram malo jace, ulete neki nebulozni rezultati, pa ni juce nije bio izuzetak od tog pravila.

 

 

Fudbal

 

New York City-Atlanta 3+

 

Spain-Tunisia 2+

France-USA 2+

 

Kvote, 1.49, 1.41.

Mec u New Yorku lici na laganicu za golove. Spanci i Francuzi, u opreznijoj varijanti, gde takodje ocekujem lagani prolaz.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Lester-Kingham)

 

Philadelphia-Milwaukee H1(+1.5) (Arrieta-Suter)

 

Kvote, 1.55, 1.43.

Lester je najbolji starter Cubsa u tekucoj sezoni, uz 2.44 ERA, na 12 startova. Kingham je otvorio jako ruki sezonu (dve pobede), ali je bez trijumfa, na prethodna 3 starta, 4.86 ERA, 1.26 WHIP.

Philadelphia je upala u rezultatsku krizu (3 pobede, na poslednjih 10 utakmica), no tu je Arrieta, da pokusa da vrati sigurnost timu. Kod kuce je 3-0, 0.84 ERA, 0.91 WHIP, na nivou sezone.

 

Prateci tiket, Washington <8.5, LA Angels >8.5, Boston 1, Oakland 1, Seattle H2(+2.5), St. Louis H2(+2.5). Kvota 11.00.

Edited by Miljenko
Link to comment

Umal da mi promakne Singapurska Nigata. Cetvrti put uzastpono isto dom3+ i dom4+. Ovaj put malo manje kvote, 1.86 i 3.3. Al i dalje poklon, Kao sto sam pisao, oni su klasa iznad ostaka lige.

Link to comment

Brat Nigata, i posle 0:0 na HT nece da izneveri :) Cak ispalo i dobro jer sam malo pojacao u lajvu. Al posle serije od 4 i vise golovaa, sad stadose na 3. Sledece kolo ima da isprave to i da se vrate petardama :D 

Link to comment

A bobe me oprosti, izgleda cu da igram da ovi nasi slepci daju golove. Iako smo kilavi, sve ostalo ide na ruku da cemo nejakoj Bolviji napuniti mrezu. Prvo razlika u kvalitetu nije upitna, ovima ne igra skoro ceo tim. Drugo, posle poraza od Cilea svi su ih pljuvali i poceli da dizu ruke i da smanjuju ocekivanja na SP. Znaci proradice i inat da se dokazu :D A posto je ovo najnebitnija rezultatska utakmica, kako neocikavati da nasi iskazu svoj pun potencijal i da nemotivisanog protivnika (koji je prekjuce igrao mec sa J. Korejom) napune kako dolikuje...

 

A na sve to kvote odlicne, domacin u oba 2.35, dom3+ 2.95 i dom4+ 6.5.

 

razmisljam i o prvom poluvremenu. Da damo 2+ po ogromnih 4.4 i 3+ po 15.

 

Jebo me pas i srpska reprezentacija, unapred da napisem :mad: 

Link to comment

Sta promasise u zavrsnici, na NY City-Atlanta, kao da se neko zarekao, da ne moze da dodje 3+. Verovatno najsigurniji mec za golove, na nivou nedelje.:isuse:

Ne moze da udje kombo nikako.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prekinuse mi Spanci odlicno seriju poslednih par dana :mad: 

 

Izigrah Diaz - Libertad. Opet preterali sa kvotama na Paragvajce, GG3+ 2.6, GG4+ po 4,5 5+ po 8... Al tek pred kraj prvog ga dade Libertad. Diaz bez suta ka golu. Ide to u 0:2... Samo da ne krene sad crna serija 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...