Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

22 minutes ago, ToniAdams said:

Đoker je DC :fantom:

Šta god. Meni ono na kraju kao robokap, onaj iz 80-ih kad gori grad.

 

Uspio sam jutros odgledati Irca, malo creepy ono podmlađivanje s početka ali kad se navikne ide fino. Klasik Skorseze, ništa posebno ali proletila 3 sata bez da sam ustao.

Link to comment

Marriage story, preskakala od dosade i teatralnosti. 
 

a vala ako vise vidim alan aldu u ulozi advokata ima da preskocim film. Ne znam sta mi bi da gledam uopste obzirom da ne gledam scarlet j. A tek onog sto glumi muza omg :yawn2:

Edited by mustang
Link to comment

Gledala inception, izasao na netdlix, znaci on i dalje u snu? Mada mi se cini da ona cigra sam sto nije pala

 

al brate mili, i sad sam morala da upregnem mozak ko je u kom nivou i sta se radi. Nije mi samo jasno kako je dok su bili u minivenu vreme islo sporije od dubljih nivoa (kada pada u vodu-ili su to vreme namerno prikazali da bismo lakse shvatili koliko vremena jos imaju u drugim novoima) kada treba da je obrnuto. I gde je mala u avionu kada ulaze samo nje nema. A u avionu je kada izlaze

Edited by mustang
Link to comment

Meni isto Marriage story bio slab, osim one scene fajta gde jedan drugom iznesu sve sto su ikad imali da kazu. Ti si meni sjebala zivot i uzela vreme, ne ti si meni! To me podsetilo na vise takvih undercover blame game brakova.
 

Igrom slucaja uhvatio jesenas Kramer protiv Kramera negde na TV-u, i dalje je domaci zadatak, a ovo mi je ko neka milenijalska verzija za siromasne.

Edited by Mos
Link to comment

Gledao sinoć premijeru "Replike" na Cinestar Premiere. Moram priznati da mi je baš legao uprkos ne baš dobroj kritici. Ispada da je film negde između "Groblja kućnih ljubimaca" i "Terminatora". Pa ko voli ova dva filma, sigurno će mu i Replike biti zanimljive.

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

A tek onog sto glumi muza omg :yawn2:

Meni je on (Adam Drajver) dosta antipatican, ne znam ni sama zasto. (Gledala sam ga samo u Paterson i Girls)

Link to comment
Meni je on (Adam Drajver) dosta antipatican, ne znam ni sama zasto. (Gledala sam ga samo u Paterson i Girls)
I meni, ne razumem hajp oko njega, mada je, ruku na srce, bio solidan u BlacKkKlansmanu
Link to comment

Meni nije, al vidim da je popularan u holivudu i da ga gotive. 

Bio je clanak u newyorkeru zasto reziseri vole da rade sa drajverom. Odgovor spajk lija je tipa 'game respects the game' 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...