Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Dača ode ženi...

 

Dobar je Dača auto, ali, jbg, ja sam počeo da tučem 40k godišnje, nije to za njega...

 

Mada, eto, 100k je prešao za malo više od 4 godine, za poslednje dve 80k, ne cvrči plastika, nijedan kvar do sad, zaista pouzdan je bio, nadam se da će takav i ostati...

Link to comment

mi pazarili seata ibizu, 1,2 90 konja (čini mi se) oprostićete mi al' nisam sigurna  :blush:

 

hteli toyotu, al' nekako nije se pogodilo

 

dobar je , pregledan, povozljiv štob' se reklo i dimenzijama još uvek takav da ću ja moći da ga uparkiravam po gradu

polo sa istim performansama dve iljade skuplji, nekako smo zaključili da ne vredi toliko više

 

ed.

ostala mi tiha patnja mazda cx3 al' nema se  :cry:

 

sasrećom radiša, toyota je car 

Edited by dùda
Link to comment

Benzin, 1.6, 132 konja...

ovde uopste nema corolla u prodaji, samo auris i sledeci avensis.

 

mi pazarili seata ibizu, 1,2 90 konja (čini mi se) oprostićete mi al' nisam sigurna  :blush:

 

hteli toyotu, al' nekako nije se pogodilo

 

dobar je , pregledan, povozljiv štob' se reklo i dimenzijama još uvek takav da ću ja moći da ga uparkiravam po gradu

polo sa istim performansama dve iljade skuplji, nekako smo zaključili da ne vredi toliko više

 

ed.

ostala mi tiha patnja mazda cx3 al' nema se  :cry:

 

sasrećom radiša, toyota je car 

jel i tebi ostavljen  Dača?

 

 

sasrecom ih rabili :)

Link to comment

jel i tebi ostavljen  Dača?

 

 

sasrecom ih rabili :)

:lolol:

nije, meni ostala matora toyota yaris ali ne za dugo, ići će jednom svežem vozaču uskoro, da se nauči na kanti

doduše, nije lepo od mene što kažem kanta, toyotica 16 godina stara a vozi ko devojčica

 

i hvala  :)

Link to comment

ovde uopste nema corolla u prodaji, samo auris i sledeci avensis.

 

jel i tebi ostavljen Dača?

 

 

sasrecom ih rabili :)

Avensis je nešto širi, nešto duži i sa istim motorom i nivoom opreme 5K više... Ne isplati se...

 

Dudo, dobra procena, taj Seat i Polo su isti auto, 2K više je puno...

 

Eh, ja da kažem za šta sam se zapalio bio, nećete verovati... Great Wall, kinez, sa toyotinim motorom, džip, 19K sa ono ful fulova opremom... Ali to je nezamenjiv auto.... :)

Link to comment

Avensis je nešto širi, nešto duži i sa istim motorom i nivoom opreme 5K više... Ne isplati se...

 

Dudo, dobra procena, taj Seat i Polo su isti auto, 2K više je puno...

 

Eh, ja da kažem za šta sam se zapalio bio, nećete verovati... Great Wall, kinez, sa toyotinim motorom, džip, 19K sa ono ful fulova opremom... Ali to je nezamenjiv auto.... :)

bezi bre, tako nasi prijatelji u austriji kupili ssangyong s meckinim motorom. sve im se pokvarilo i zrdjalo osim toga.

Link to comment

Benzin, 1.6, 132 konja...

Neka ti je sa srećom :ss1:

 

Ja inače i dalje vozim moju Mareu 1.6. Na satu je 366 000, od čega sam pola prešao ja za manje od 4 godine.

 

7e5-cxca50.jpg

Edited by nesha taxista
Link to comment

 

 

Ja inače i dalje vozim moju Mareu 1.6. Na satu je 366 000, od čega sam pola prešao ja za manje od 4 godine.

 

 

Registrovala autić pre par dana, 7 punih godina. Na satu 28000 i kusur :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...