Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

10 minutes ago, ToniAdams said:

sve sve, al stvarno mi je nadrealno o cemu se prica ovih dana, cuj izbacivanje iz skole, pa u moje vreme su jednom dnevno nekog izbacivali i nikom nista :fantom:

elem, jasno je bilo da u toj skoli vise nema mesta i za nastavnicu i za malisane, tako da sam zbilja verovao da ce ovo da se dogodi.

nikakva kazna za mali otpad, ali jebiga, kapiram najbolje sto moze u ovom momentu.

prvo, dripci od 17 i 18 godina nisu mališani

 

drugo, na žalost moguće je da i nastavnic napusti tu školu. nije u redu ali je u skladu sa našom iščašenom "realnošću".

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

E, blago i meni i tebi i nama dok nas ima dok mislimo boldovano, ovo bez zezanja....[emoji4]
Samo, bice da ono nije uradjeno, jos manje postavljeno na mrezetm zarad pokazivanja kako ne treba i kako se ne sme, nego zarad uveseljavanja publike...
A sto se ostalog tice, ti kako 'oces [emoji4], tek zdravih i pravih :isuse: tog tipa imao koliko 'oces: eno ih sede u vladi, skupstini, institucijama, novinama, televizijama..., glasaju, kunu se u vucica, zasejani su vecinski po zemlji Srbiji i - mozes da se kladis da im - gledajuci video ponizavanje drugog ljudskog bica im na pamet nije palo...
 
I, da, bolje da su je istukli: u/iz Beograda imaju smisla price o advokatima, psiholozima, policijama, u nekim tamo trstenicima ta zena ce koliko sutra tek da bude ponizavana prekornim pogledima, ako ne i jace sopstvenih sugradjana kao krivac za upropastavanje mladih zivota...
prestani, gadjacu te laserom! [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

sad čuh da je ono u subotici trebalo da bude "igra sa tik toka". pokenjam se na sve koji ga praktikuju. zlo.

Ćerka koleginice je, pokušavajući da izvede challenge sa tik-toka povredila kičmu.

Maloumnici željni klika i slave.

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Ovo je i u Hrvatskoj juče ili prekjuče bila vest, jer je njihovo Ministarstvo reklo da škole to same reše, da l će da puste decu kući ili će u školi da se organizuje gledanje.
Tamo gde su se sami organizovali glavni lik za vezu je uvek neki nastavnik tijelovježbe koji insistira da je i on “nekad bežao sa časa da gleda Dinamo pa šta mi sad fali” :laugh: i “čak i da ih nateraju da sede na času, deca bi svakako drndala mobitele ili razmišljala o tekmi”.

S druge strane su svi ostali sagovornici koji su iz fazona “ako se časovi pravdaju iz razloga više sile, i ako je nogomet viša sila, onda je sve viša sila”. 

Edited by Patty Lee
Link to comment
47 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

žaba, voda

šta će da kažu

:covid19:
 

 

 

 

što je ovo na doom-u?

 

Zato sto umesto da se promovise nauka i ucenje, deci se porucuje da je od toga vaznije gledanje neke 22-ce kako jurcaju za loptom.

 

I onda se pitamo zasto smo dosli dokle smo dosli..

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...