Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 hours ago, aram said:

 

pa sve ok, naravno da moraju ozbiljno da se shvate. i naravno da treba obezbeđenje da čuva škole. samo daj mi neku, bilo kakvu, logiku kojom ukidanje mail adrese pomaže, a da nije ono "nema maila = nema pretnje = nema bombe" jer to ne prihvatam.

 

Da taj deo jeste cudan. Dobro ne rekose - ne proveravajte mejl.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

mrzim potezanje u fazonu "eeej, kako je nama nekada bilo" ali sada se prosto samo nameće  

šta se to dogodilo sa nama u poslednjih 50 godina, pa je sad problem 1200 m urbanog pešačenja , pola sata ranijeg ustajanja ? :blink:

 

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
 
Realno džabe ako prvo moraju u svoju.
u dogovoru sa razrednim stareshinom ne moraju. mislio se i o tome.

shkole se bash dosta trude da olakshaju sve shto mogu, to je moj utisak kod nas.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, vememah said:

 

Realno džabe ako prvo moraju u svoju.

 

Ti sto ce duze da setaju da im se oduzme po koji bpod jer ulaze u trku sa prokrvljenijim mozgom.

 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

mrzim potezanje u fazonu "eeej, kako je nama nekada bilo" ali sada se prosto samo nameće  

šta se to dogodilo sa nama u poslednjih 50 godina, pa je sad problem 1200 m urbanog pešačenja , pola sata ranijeg ustajanja ? :blink:

 

 

Mama je zivela u pravoj planini, tri sata hoda do skole, zimi snezina i vukovi.

Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

mrzim potezanje u fazonu "eeej, kako je nama nekada bilo" ali sada se prosto samo nameće  

šta se to dogodilo sa nama u poslednjih 50 godina, pa je sad problem 1200 m urbanog pešačenja , pola sata ranijeg ustajanja ? :blink:

Ima nas koji smo neopevane seronje.

 

Red u prodavnici ne mogu da izdrzim, a kamoli u banci ili tako nesto.

 

Pukli smo sa zivcima, jedini spas je u vinjaku.

Edited by Milošica
  • +1 4
  • Wub 2
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

Mama je zivela u pravoj planini, tri sata hoda do skole, zimi snezina i vukovi.

neki dan sam se vratila sa planine 

tu je detinjstvo proveo moj muž. pešačio (pevajući, tako kaže :D) do škole sa ostalom dečicon 6 km i cca 700 m visinske razlike . po suncu, kiši, snegu, vetru, bez kabanice, imali su samo ručno pletene džempere, ručno izrađene kožne opanke 

 

nekako i ne volim ovo da pišem, napredak je, jbg, nisu deca ništa kriva što danas imaju sve, ali pobogu, raditi dramu od takvih gluposti. neverovatno

kao da se deca takmiče u vrhunskom nekom sportu pa je bitna svaka sekunda 

Link to comment
21 minutes ago, dùda said:

neki dan sam se vratila sa planine 

tu je detinjstvo proveo moj muž. pešačio (pevajući, tako kaže :D) do škole sa ostalom dečicon 6 km i cca 700 m visinske razlike . po suncu, kiši, snegu, vetru, bez kabanice, imali su samo ručno pletene džempere, ručno izrađene kožne opanke 

 

nekako i ne volim ovo da pišem, napredak je, jbg, nisu deca ništa kriva što danas imaju sve, ali pobogu, raditi dramu od takvih gluposti. neverovatno

kao da se deca takmiče u vrhunskom nekom sportu pa je bitna svaka sekunda 

 

Meni mama kaze da im je skola bila odusak. Zivot im je bio jako tezak i skola jos nesto i najlakse.

  • +1 6
Link to comment

Deca ne znaju više da se druže.Ja sam najviše voleo osnovnu školu.To je bio ritual kad nas 20tak krene pešaka u školu,pa vraćanje iz škole koje je trajalo par sati (škola bila nekih 2,5km daleko,ali moji hteli da im dete ide u centar),pa dobiješ batine jer te nema ceo dan :D Ništa nije smetalo ni kiša ni sneg.

  • +1 3
Link to comment
Deca ne znaju više da se druže.Ja sam najviše voleo osnovnu školu.To je bio ritual kad nas 20tak krene pešaka u školu,pa vraćanje iz škole koje je trajalo par sati (škola bila nekih 2,5km daleko,ali moji hteli da im dete ide u centar),pa dobiješ batine jer te nema ceo dan [emoji3] Ništa nije smetalo ni kiša ni sneg.
pa isto rade i sad, samo nisu ne znam koji kilometri. zashto se misli da ne znaju da se druze?

a da nije ona jedna u busu shto reche - pih kakvi su nikakvi, niko da zapjeva [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, gospa buba said:

dakle. da neb bilo chudo oko mature, jer su svi svesni osetljivosti situacije, da se ne bi igrali sa teroristima zabavljachima, za beograd je resheno ovo: 200 i neshto shkola je rasporedjeno na 60 osnovnih shkola koje su odabrane po kapacitetu i 'preglednosti'. shkole ce biti pregledane i 'konzervirane' preko vikenda i nadzirane 24h od tog trenutka do kraja mature. unutra ulaze samo djaci po spiskovima, u pratnji razrednih stareshina, dezuraju im tudji nastavnici unakrst, prisustvuju uprave svih shkola koje su unutra, svi izlaze istovremeno kad zavrshe, testovi se pregledaju, shkola ponovo zatvara i chuva do sutra. za pokushaje prepisivanja, korishcenja telefona i slichno se izbacuje odmah, po novom, nema pregvora, ranije je bilo. istina je da su mejlovi shkola stavljeni van upotrebe i otvoreni drugi, nedostupni javnosti, za potrebe komunikacije ka ministarstvu tokom tih nekoliko dana, posle se sve vraca u neku normalu...



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

Fala za ovo, skratila si mi obuku :lolol:

Link to comment

ali produkcija debila od dece nije bas mlad fenomen u nas.

 

jednom nas cetvorica klinaca idemo u posetu drugu u bolnici u NS (to je neka recimo '88). Posto ne znamo u kojoj tacno zgradi u kompleksu je smesten, ulazimo u jednu od zgrada da dobijemo informaciju. Ulazimo u veliki hol, i vidimo barem 40 odraslih ljudi ispred velikih dvokrilinih vrata nesto ceka. Ne ceka u redu, vec rastrkano, neki citaju novine, neki nervozno gledaju kroz prozor.

Taman da pitamo jednog od njh gde je to i to odeljenje, velika vrata se otvaraju, buljuk omladine pocne da izlazi iz njih a ovih cetrdesetak u momentu u stampedu ka njima sa sve:

'a biologija maco?; a latinski sta je bilo?'

 

prijemni za medicinu 

 

ja bih umro od sramote da je bilo ko od mojih matoraca bio sa mnom blizu bilo kakve skole nakon osnovne a kamoli na prijemnom za faks

  • +1 4
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...