Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

daleko je to od svake duhovitosti, pa i od crnog humora naravno, ali batali vise i te price narod nizasta nije kriv molim te. to ti je srbija, kao u tom postu, 500 voli 100 ne voli. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK, ja to ne računam u duhovitost (mada se valjda podrazumeva da tvrdnje iznešene u mojim postovima iznosim, ovaj, ja). Takođe ni u srpsku duhovitost, ne znam zašto bi ceo narod bio žigosan ovakvim idiotizmom.

 

На Вукајлију навраћам отприлике двапут месечно, и мислим да је Стерџенов проценат ту јачи него на сличним сајтовима напољу. Вукајлија има око 10-20% ствари (говорим само о постерима) које ме насмеју, чак 1% генијалних. Чизбургер, Веридимотивејшнл и остатак те мреже, 1%, 0,01%. Глупљи и недуховитији и ограниченији и штогод хоћеш, за скоро ред величине.

 

Количина недуховитости овог типа је, међутим, отприлике иста, тако да Вукајлија у збиру и просеку ипак води. Повремено навратим до оних и сваки пут се уздржавам да се не челоклепим кад треба, тешко бих после објаснио што тако изгледам.

Link to comment

gde si ti video da sam ja rekao da je smesan, al na skali crnjaka koje sam u zivotu cuo ovaj po odvratnosti nije blizu vrha.

 

Slažem se, sad za posebnu temu bi bilo šta može ili ne može, treba ili ne treba da bude predmet vica

Link to comment

Jeftina fora, čip mizogenistički vic koji je napravio klinac od maks 21 godine - a i nije da je nešto naročito dobro prošla na vukajliji. Pun je taj sajt toga, ali takve fore nikada nisu bile ono što je učinilio sajt popularnim.

Link to comment

poenta crnjaka je da bude, hm, politicki nekorektan, cesto duboko ispod granice dobrog ukusa. tako da ovaj ispunjava uslove, imo.

Poenta crnjaka je, takođe, da bude i smešan. Ovaj to nije (meni.)

 

Sve zavisi od konteksta. Bio je davno jedan vic, na sličnu temu (koji mi je baš ispričala jedna devojka) išao je nešto kao:

 

Razbojnici upali u voz i redom od putnika otimaju novčanike i nakit, a žene pritom siluju. Došli do jedne bake, uzeli joj zlatni lanac, i krenuli dalje. A baka će na to 'A silovanje, sinko, a silovanje?!'

 

Meni je to tad, recimo, bilo smešno.

Link to comment

A da je bolja "fora", da je smešan jel bi bio ok? Klizav je to teren.

Nije klizav teren, u tome je stvar.

 

Ima jedna vrlo lepa sekvenca kod onog ko je najstručniji za ovu tematiku - Georgea Carlina. (Deo je jednog dužeg nastupa, ne bih sad mogao da linkujem ovde, ali jako lepo, kako je samo on umeo, objašnjava kako se ispriča dobar politički nekorektan vic.)

Link to comment

Al', za to stvarno treba veština, za nas ostale je klizav teren.

A većina se oklizna i totalno uvalja u blato

Pa, istina, ne treba pokušavati biti smešan ako ti ne ide. Zato narod i kaže, "ćutanje je zlato", ali to je izmišljeno pre tvitera.

Link to comment

Poenta crnjaka je, takođe, da bude i smešan. Ovaj to nije (meni.)

 

Sve zavisi od konteksta. Bio je davno jedan vic, na sličnu temu (koji mi je baš ispričala jedna devojka) išao je nešto kao:

 

Razbojnici upali u voz i redom od putnika otimaju novčanike i nakit, a žene pritom siluju. Došli do jedne bake, uzeli joj zlatni lanac, i krenuli dalje. A baka će na to 'A silovanje, sinko, a silovanje?!'

 

Meni je to tad, recimo, bilo smešno.

s tim sto, taj vic uopste nije crnjak, jel.

 

meni je neuporedivo odvratnije (od ovog sa zenama, jel) sprdanje s telesnim manama ili invaliditetom pa nista nije smetalo da se ovde pre nekog vremena hejluju fazoni sa nikom vujacicem..

Link to comment

s tim sto, taj vic uopste nije crnjak, jel.

 

meni je neuporedivo odvratnije (od ovog sa zenama, jel) sprdanje s telesnim manama ili invaliditetom pa nista nije smetalo da se ovde pre nekog vremena hejluju fazoni sa nikom vujacicem..

Kako nije crnjak, Čuturo? Crni humor po definiciji pravi šale na račun ozbiljnih situacija. To su bazične stvari.

 

Ne znam zašto je sprdanje sa Nikom Vujačićem (bedasto kakvo jeste) "neuporedivo" odvratnije od sprdanja koje je okačio garoviks, ali kako voliš.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...