Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Terminologija je bljak, ali ta masaza o kojoj se prica..pa..mnoge babice u Nemackoj je preporucuju u nadi da se trudnica ne pocepa tokom porodjaja. Mislim da su sve moje drugarice ovde to i probale, ukljucujuci i mene, i batalile posle prvog puta. Ima cak i ulje koje je namenjeno za te svrhe, meni je drugarica dala njeno, ja prosledila drugoj i tako :D Iskreno, kada iskusis to cepanje i posledice istog, imas zelju da probas razne gluposti da se to ne bi desilo i sledeceg puta.

Link to comment

joj ovo je ona neka što je jedno vrijeme masovno sponzorisala svoje postove na društvenim mrežama, nekakav lajf kouč, nepodnošljiva je uprkos tome što je prijatna za oko

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, I*m with the pilots said:

Terminologija je bljak, ali ta masaza o kojoj se prica..pa..mnoge babice u Nemackoj je preporucuju u nadi da se trudnica ne pocepa tokom porodjaja. Mislim da su sve moje drugarice ovde to i probale, ukljucujuci i mene, i batalile posle prvog puta. Ima cak i ulje koje je namenjeno za te svrhe, meni je drugarica dala njeno, ja prosledila drugoj i tako :D Iskreno, kada iskusis to cepanje i posledice istog, imas zelju da probas razne gluposti da se to ne bi desilo i sledeceg puta.

Nisam mislio na tu pricu :) nego generalno na savete. 
 

Mada, ide mi njen glas u pozadini na tabletu, nije bas toliko besmisleno sta prica…

Link to comment
Terminologija je bljak, ali ta masaza o kojoj se prica..pa..mnoge babice u Nemackoj je preporucuju u nadi da se trudnica ne pocepa tokom porodjaja. Mislim da su sve moje drugarice ovde to i probale, ukljucujuci i mene, i batalile posle prvog puta. Ima cak i ulje koje je namenjeno za te svrhe, meni je drugarica dala njeno, ja prosledila drugoj i tako [emoji3] Iskreno, kada iskusis to cepanje i posledice istog, imas zelju da probas razne gluposti da se to ne bi desilo i sledeceg puta.
a pa onda tzv divljashtvo balkanskih akushera, da se dogadjaj fino shtricne, pa posle sashije, i nije bash bez vraga. buduci da kod nas na terenu ionako nema niko da te gladi i tetoshi ocesh li ili necesh (shto ne kazem da je ispravno, ali tako je)

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
Treba da napravimo jedno glasanje na forumu za adekvatniji termin. 
 
Mene ovo asocira ili na dalmatinsku pevaljku..ili na nov cokolino proizvod
ako bismo mogli da ne bismo. jer mozemo mi da caskamo i o menstruaciji, pa da bude stvarno strashno :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

ako bismo mogli da ne bismo. jer mozemo mi da caskamo i o menstruaciji, pa da bude stvarno strashno :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Dobro, ubedjen sam.

 

Ali zaista..eto, iz ugla zenskijeh prava..da li se ne osecate uvredjenima zbog onakvog termina?  Ja da sam dama, meni bi smetalo.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...