Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, JozoMujica said:

 

Nigde ni reči o gumama. :sad:

 

Ima smisla da se kod Mileta Međeda demoni ne mogu isterati tek paljenjem običnog trešnjevog drveta, već je potrebno zapaliti gume od damper belaza

  • Haha 1
Link to comment

u selu kod caleta, u okolini sapca, su se za petrvodan izmedju ostalog, palile i gume ispred svakog dvotista. i tako je bilo tokom citavog srednjeg veka pa nadalje.

na taj nacin se odavala pocast petru, zastitnika gumarskog esnafa

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

Ima smisla da se kod Mileta Međeda demoni ne mogu isterati tek paljenjem običnog trešnjevog drveta, već je potrebno zapaliti gume od damper belaza

 

Pa sta ce medjed u ravnici gde ni šume ljucki nema? Jedino ako nije zalutao na Frušku Goru... :D

Link to comment
17 minutes ago, mraki said:

Klisa, poručuju na Instagramu da će se videti iz svemira. @radisa

Pa jbg, to mi je daleko...

 

Obrnuo krug kod mene, nista naročito...5-6 regularnih vatrica i jedna ekipa što spaljuje neki pločasti nameštaj... :)

Link to comment
Quote

 

Lomača u kojoj se pored nekoliko kubika drva nalazi i veliki broj automobilskih guma, postavljena je na Klisi u susret proslavi Badnje večeri, zbog čega su reagovali novosadski ekolozi.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/294361/FOTO-Na-Klisi-spremna-velika-lomaca-za-Badnje-vece-ekolozi-upozoravaju-da-su-u-njoj-i-gume.html

 

Badnjakopatkometrija.

A je l' pitao neko prirodu koliko je vekova uložila u lomaču?

Link to comment
2 hours ago, Glass Joe said:

Mi smo kao klinci palili vatre (sa sve gumama) za 1 maj...ah bezbrizne 80s

 

i mi, do pocetka devedesetih, ali makar ih nismo unosili u kucu ili zgradu vlade

Link to comment
10 hours ago, renne said:

Žena koju su sinoć u Ulici Marka Kulića izujedali psi je na intenzivnoj nezi u pančevačkoj bolnici.

Kako je rečeno iz Opšte bolnice Pančevo, ona je operisana, amputirana joj je ruka, a više ujeda ima po celom telu, naročito po nozi i drugoj ruci, prenosi pančevački portal 013info.

Sinoć oko 20.00 sati u Ulici Marka Kulića su dva vlasnička psa su teže povredila ženu koja je šetala ulicom.

 

Ovo je bas strasno. :sad:

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...