Jump to content
IGNORED

revolution, novi dzejdzej


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    37

  • Arkadija

    23

  • porucnik vasic

    11

  • Weenie Pooh

    8

Je li to za razliku od Revolutiona, ili...?
Ne čitaš šta pišem (naravno). To mi je bila osnovna zamerka za Revolution, zato sam i sada rekao "opet". Doduše, u LR-u mi smeta i što su svi nešto tunjavi i slabašni, a ono vojnici.
Link to comment
Ali, opet mi je sve to neverovatno bolje nego ovo u Last Resort: vojska koja se brine o nevinim životima neke druge nacije. Ma daj. :lolol: I obično mi nikad ne smeta američki patriotizam, great nation that I belive in, blabla, ali ovde mi je stvarno, stvarno previše.
U Last Resort, ja nisam stekao utisak da Pemblton brani Pakistance iz patriotizma (?) nego da jednostavno ne želi da bude izmanipulisan. Kao, neki warmongering elementi u vojsci/vladi/gdegod su pokušali zakulisnim radnjama da isprovociraju nuklearni rat, on se nije dao, a oni odlučili da ga uklone naredivši kolegi iz druge podmornice da lansira projektile na njih (a posle će reći da je to uradio Pakistan, valjda).Nije baš neki genijalan zaplet, ali je dovoljan da nas dovede u "rogue nuclear sub" tačku koju imamo sada :jerry:
Link to comment

Nisam ja rekao da je spasavao Pakistance iz patriotizma, nego sam natrpao šta mi sve smeta. Prvo, ta vojnička savest i proveravanje naređenja (prosto čujem Adamu koji govori "do you think that orders are optional) i posle toga one priče o Americi i našoj velikoj zemlji i one radaristkinje koja se potrese i plače kada padne bomba na Pakistan, pa onda ono bacili smo bombu, ali dvesta milja istočno da nikog ne povredi...Ma, ja ovde Vinišem™, korektno je to i može da bude zabavno, ali mene nervira.

Link to comment
Nisam ja rekao da je spasavao Pakistance iz patriotizma, nego sam natrpao šta mi sve smeta. Prvo, ta vojnička savest i proveravanje naređenja (prosto čujem Adamu koji govori "do you think that orders are optional) i posle toga one priče o Americi i našoj velikoj zemlji i one radaristkinje koja se potrese i plače kada padne bomba na Pakistan, pa onda ono bacili smo bombu, ali dvesta milja istočno da nikog ne povredi...Ma, ja ovde Vinišem™, korektno je to i može da bude zabavno, ali mene nervira.
E da, to kako su drmnuli nuklearku 200 milja istočno od Vašingtona da nikog ne povredi je stvarno precious :DA dvoje radarista se potreslo pa plakalo zato što su euro slabići, a ne naši ponosni čelični USofA vojnici. Oni su iz UN, dakle pičkice. Sumnja se da su čak i Francuzi.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ti Vini ovo nemoj ni da gledas, mlad si jos za infrakt™.
:ziga:
Ne.
Бре ови мученици из NBC-a провалили да су Hunger Games хит па да се огребу. Феноменачлно ако се гледа као кемп покушај.
Link to comment
Бре ови мученици из NBC-a провалили да су Hunger Games хит па да се огребу. Феноменачлно ако се гледа као кемп покушај.
Ali, nema ni "K" od kempa. :( Prva epizoda i da nekako prođe uz dobru volju, ali druga, a tek treća...Ma, mislim, ne košta ništa da probaš, ali je stvarno ispod svakog nivoa.Mislim, ja uredno gledam i iščekujem nove epizode, ali to nema veze ni sa kakvim preporukama. Realno je serija za ne gledati.
Link to comment
Ali, nema ni "K" od kempa. :( Prva epizoda i da nekako prođe uz dobru volju, ali druga, a tek treća...Ma, mislim, ne košta ništa da probaš, ali je stvarno ispod svakog nivoa.Mislim, ja uredno gledam i iščekujem nove epizode, ali to nema veze ni sa kakvim preporukama. Realno je serija za ne gledati.
Ја другачије тешко да бих могао да је гледам дуже од пола сахата. Идеја да људи лакше производе кремењаче је потпуно феноменално. После се чуде што је NBC u buili.
BTW šta je to toliko dobro u Hunger Gamesu? Je li moguće da je proslavljivanje nekih dela postalo toliko randomizirano?
Дуг Ким и ја смо о томе писали на књижевности.
Link to comment

Revolution jeste govno, rejtinzi su, za sada dobri ali serija ide posle "the voice" pa nije bas relevantno. Sve zamerke su na mestu, osim Filipov hejt prema Elizabeth Mitchell. U ovakvoj sranju od serije, njen polu-osmeh* i cleavage samo olaksavaju gledanje. Me thinks... * 95326__mitchell_l.jpgCleavage valjda nije potrebno potencirati...Inace, osim sveprisutnog JJ-a, kreator serije je actually Eric Kripke - the man behind Supernatural. Serija je realno veliko razocarenje ali pominjati EM kao 1 od razloga za to je...... u najmanju ruku gay. Iskreno, ocekivao sam da ce neko kao freak prvi skociti na to. :P

Link to comment

Pošto sam sinoć odgledala i 4. epizodu Revolution, došla sam do zaključka da ovu seriju treba svrstati u kategoriju "đubre koje uredno gledam" :) jer, ako zanemarim previše iritantnu ćerku, generalno loš plot, Elizatet Mićel (koja ima isti izraz lica još od Losta), imam perverznu potrebu da vidim šta će biti dalje, tj. da vidim da li je blackout bio propali društveni eksperiment, zavera za koju su znali svi koji se pojavljuju u seriji, ili vanzemaljci :lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...