Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts



15 minutes ago, goofs said:




Dajte predlog za neki photo-organizer-viewer, nesto najbazicnije mi treba, da mogu da se lako i brzo otvaraju i skrolaju slike, da cita .RAW format i eventualno neka organizacija albuma. 




 




Godinama sam koristio ACDSee, sad vidim da je to otislo predaleko u nekog mastadonta sa editorom slika i nekim dzidza-bidzama, nista mi to ne treba.






 




FastStone Image viewer


  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...

Znate neki program pomoću koga se mogu svući cele plejliste sa YT na komp? Sve što sam nalazio su neke trial varijante sa max 20 pesama da mogu skidati.

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

Uh bojim se da nece da radi ni blizu kako treba jer je star 4 godine.

 

Jedino sto stalno funckionise je ovaj fork youtube-dl:

 

https://github.com/yt-dlp/yt-dlp

 

Nazalost ne postoji dobar korisnicki interfejs.

 

Ima jos i ripme ( treba Java a i ne znam koliko dobro radi sa zadnjim promenama) :

 

https://github.com/RipMeApp/ripme

 

Za bilo kakve galerije (TW, IG i sl) odlican je Gallery-dl:

https://github.com/mikf/gallery-dl

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, bags said:

Uh bojim se da nece da radi ni blizu kako treba jer je star 4 godine

 

Radi posao bogami. Doduše malo je slabija brzina downloada, skinuo 240 pesama za nekih 2-3 sata, ali to mi nije neki problem, ostavim da skida dok se ne vratim s posla.

 

Ovaj JDownloader me odjebao, koji god link ubacim, kae ne valja.

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Radi posao bogami. Doduše malo je slabija brzina downloada, skinuo 240 pesama za nekih 2-3 sata, ali to mi nije neki problem, ostavim da skida dok se ne vratim s posla.

 

Cudno. Mozda imas na sistemu negde yt-dl instaliran. Bilo je puno breaking changes u zadnje dve godine...

 

Ja inace youtube samo tako i gledam...

Link to comment
  • 1 month later...

ljudi, meni je potrebna neka aplikacija ili program koji moze da mi pomogne u popisu softverskog inventara. Kao kada bi pravili spisak svih programa koje se koriste i kada su zadnji put apdejtovani i koliko uzimaju memoriju, itd. Da li znate ili imate neki predlog?

Link to comment

Revo Uninstaller meni pokazuje sve to, osim datuma poslednjeg apdejta.

 

Edit: Hm, rekao bih da install date nije tačan, pošto ima previše programa koji su navodno instalirani 21.06.2020, a siguran sam da su dosta stariji. Kapiram da je to datum kada sam instalirao Revo.

 

pOIUWcl.png

Edited by napadaj
  • Hvala 1
Link to comment

Nemam pojma, imam administratorski pristup na računarima na koje sam ga instalirao, pa ne znam da li može da se instalira i koristi ako korisnik nema takav pristup.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...