Jump to content
IGNORED

Mars - Rover Curiosity


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jolly Roger

    41

  • Arkadija

    23

  • Indy

    19

  • Skyhighatrist

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

BTW ne mogu ni da zamislim koliko je bilo uzbudljivo pratiti dešavanja uživo 20.7.1969.
Ja ne znam, bila sam beba, ali moj deda je zbog toga kupio novi televizor, mama i tata mi pričaju da je to bio celodnevni spektakl uz komentar Milivoja Jugina. Još kažu da im je to uspomena od koje se sećaju skoro svakog detalja, moja mama se seća i ko je sve dolazio od komšija da gleda cool.pngRekla bih da ih je baš dojmilo :lolol:
Link to comment

^ Milivoj Jugin = :kralj: Inače, bio sam na moru, bez TV-a, te sam tako propustio direktni prenos. Valjda su moji računali, saće stalno da idu na mesec, biće još prilika... :isuse:

Link to comment
Ja ne znam, bila sam beba, ali moj deda je zbog toga kupio novi televizor, mama i tata mi pričaju da je to bio celodnevni spektakl uz komentar Milivoja Jugina. Još kažu da im je to uspomena od koje se sećaju skoro svakog detalja, moja mama se seća i ko je sve dolazio od komšija da gleda cool.pngRekla bih da ih je baš dojmilo :lolol:
:wub:
^ Milivoj Jugin = :kralj: Inače, bio sam na moru, bez TV-a, te sam tako propustio direktni prenos. Valjda su moji računali, saće stalno da idu na mesec, biće još prilika... :isuse:
:(
BTW ne mogu ni da zamislim koliko je bilo uzbudljivo pratiti dešavanja uživo 20.7.1969.
Zamisli tek uzbuđenje kada se čovek bude spuštao na Mars!Nažalost, kako stvari stoje, načekaćemo se do tada...EDIT: +1 za Jugin = :kralj: Edited by Jolly Roger
Link to comment
:wub: :(Zamisli tek uzbuđenje kada se čovek bude spuštao na Mars!Nažalost, kako stvari stoje, načekaćemo se do tada...
Kad se setim da sam u petom, šestom razredu bila milion posto ubeđena da ću moj 32. rođendan 2000. godine provesti na Marsu, a ono :frust:
Link to comment

Valjda su instalirali i nekakve četke da sklanjaju prašinu sa kamera...Inače - kad me neko pita ko je Milivoj Jugin :kralj: ja kažem: naš prvi astronaut ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...