Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

Star Treku treba 10 godina moratoriuma. Ovo sto rade od 2009 naovamo je nestvarno lose. Dajte malo odmora... Kurtzman, Akiva i svako koji je imao bilo kakve veze sa Bad Robot i na bilo koji nacin ucestvovao u pravljenju JJ treka, STDa i Picarda, udalji od fransize.

Link to comment
  • 1 month later...
17 hours ago, Њујоркер said:

Sta sad kukas? Vidis da je moj potpis urodio plodom:P

Nista, jbg. At least @mustang will be happy. Kad se vrati sa Huntington Beach protesta, that is... 😃 

 

Inace, znas zasto nisam optimist. Ista bagra koja je stvorila discovery i Picarda, opet jase. Ljudi nikad nisu shvatili Star Trek, sve sto su uradili od 2009 naovamo je franchise massacre. 

 

 

Link to comment

drugari i drugarice  :wub:

 

ne bih da sam dosadna, ali bila bih mnogo srecna da bacite pogled na seriju hell on wheels sa anson mount - pajkom :)...ima mozda 4 sezone.  na netflixu se sad daje. 

 

please, please, please :D

 

 

 

nije mi jasno kako je ista ekipa radila discovery i picarda kada su kao nebo i zemlja? ti u discovery imas i plot i subplot plus arc i kompleksnije prikazane likove a picarda kao da je radio laik bez dana pisanja drame. 

 

discovery je prepun obrta i akcije a ovima je najveci podvig upaliti brod. 

 

meni je kao totalnom star trek laiku discovery bio melem za oci. 

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Jel se uopšte zna kada bi trebalo da počne Discovery 3.sezona?

 

Nope.

 

Quote

Star Trek: Discovery season 3 release date: coming in 2020, but delayed by the lockdown.

 

Link to comment
4 hours ago, mandingo said:

Nista, jbg. At least @mustang will be happy. Kad se vrati sa Huntington Beach protesta, that is... 😃 

 

Inace, znas zasto nisam optimist. Ista bagra koja je stvorila discovery i Picarda, opet jase. Ljudi nikad nisu shvatili Star Trek, sve sto su uradili od 2009 naovamo je franchise massacre. 

 

 

ali su bar poceli da slusaju fanove, ST:SNW je dokaz (pa i 3 sezona STDa).

jos ako bude epizodna, jaoj...

 

 

STD je u kucevnoj postprodukciji, pa se oteglo. ko i lower decks.

Link to comment

Nas mandingo ima da skonca poput Siska kad cuje ko je glodur Pajka.

Akiva.

 

image.png.919447ff8e65f160e7a26c5ea69f1e71.png

 

On takodje pise i premijeru, ali je bar potvrdio da ce serija ici uglavnom epizodno, sa nekom overarching story. Meni to lici na S3 i S4 Enterprajza. Ako je tako, nije lose. Lose je sto je ovaj idijot zaposeo busiju. 

 

 

Ez ov Mister Plinket, Majk ga je bio najavio pre par meseci da ce ga vratiti iz penzije samo zbog Pikara. Ali, za razliku od ostalih Mr. Plinketovih rivjua, u kojima Majk nagrdjuje sve sto je izaslo posle manje vise TNGa, posebno filmove odFirst kontakta nadalje, ovo za Pikara je bilo tesko za gledati. Napravio je par dobrih poena, ali 94 minuta se uglavnom svodi na njegovu poznatu kuknjavu koju smo videli i u tri prethodna re:viewa, gde su Majk i Ric prvili budale od sebe. Ok, brate, ne volis novi Trek, ne gledaj ga, pali. Jedva sam izdrzao do kraja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...