Jump to content
IGNORED

Uopsteni saveti


Venom

Recommended Posts

26 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ako ti treba dobar fizio javi se

 

hvala, ako bol ne splasne za desetak dana svakako se javljam.

Link to comment

ja sam imala pre par godina (ima bogme sedam, nije baš par) baš gadan problem sa levim kolenom

kada je došlo dotle da ne mogu da se oslonim na nogu i da me boli u stanju mirovanja (i to žestoko), nastala je panika

pa sam pronašla neke fizio za sportiste, za dva tretmana nekim jakim laserom su mi to obezbolili (u mirovanju) a onda sam nastavila još gomilu tretmana

pa kad sam kod njih završila, onda nastavila u kliničkom (tamo se svaki dan sretala sa onim pederom slobodanom šarencem, i on bio na fizikalnim)

 

i posle vežbe, koje sam radila intezivno (a sada ih zaboravila :sad:), naravno, zua jačanje kvadricepsa

 

rekli su mi (ti u sportskoj medicini) da mogu da kupim tegiće (one što se nakače čičkom na zglobove) ali da je najbolje da vežbam bez tegića, samo svojom težinom

 

to su neke vežbe što se rade ležeči na leđima, a noge se podižu naizmenično (u serijama) i to sa ravnim stopalom, pa sa stopalom okrenutim na unutra, pa na spoljnu stranu

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Što Šarenac peder? emoji12.png

Ahahaha, znala sam da će se neko zakačiti :laugh: 

Ma šta znam, onako, bzvz, imao je tamo protekciju, svi oko njega, pa mi je to išlo na živce :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 9.6.2021. at 15:57, notenoughreasonsforclaire said:

Jedno tehničko pitanje: da li znate dobrog lekara u Domu zdravlja "Palilula" (u Knez Danilovoj)? Moja doktorka je otišla u penziju...

 

Ima li ljeka ovom mom pitanjcetu? Kod neke sam ubi bože strašne zamene koja na sami pomen bilo kakve bolesti gleda u mene i pita se što sam došao kad na samrti nisam... Ako već niko ne zna tu nikoga, da li možda znate nekoga u Domu zdravlja na Mirijevu?

Link to comment

Ima li neko preporuku za korektan slušni aparat, tj. gde otići u Bg gde će da se cela procedura odradi kako treba.

Hteo bih ćaleta da opravim za rodjendan, a budzet mi je 500-600€.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
15 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Ima li ljeka ovom mom pitanjcetu? Kod neke sam ubi bože strašne zamene koja na sami pomen bilo kakve bolesti gleda u mene i pita se što sam došao kad na samrti nisam... Ako već niko ne zna tu nikoga, da li možda znate nekoga u Domu zdravlja na Mirijevu?

ako ti je za utehu, ja sam poslednjih 10 godina u dz simina imala istu takvu lekarku. sad je otišla u penziju, verovatno će je naslediti neka slična. mislim da im je to način rada. previše pacijenata... na kraju se pomiriš sa tim da kod nje ideš samo po doznake za bolovanje, a za ostalo proučiš na internetu pa odeš samo da ti da uput za specijalistu... a za specijalistu se moliš bogu da ne priča sam sa sobom.

Link to comment
6 hours ago, kralj said:

Ima li neko preporuku za korektan slušni aparat, tj. gde otići u Bg gde će da se cela procedura odradi kako treba.

Hteo bih ćaleta da opravim za rodjendan, a budzet mi je 500-600€.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

vidi u audiobm, na slaviji su

moj otac je tamo uzeo aparat


sad svi idu na manje aparate, manje vidljive, ali nisu baš user frendly, mnogo su maleni, a treba ih uključiti/isključiti, promeniti baterije pa na sve ako ima i dioptrije može da bude poteškoća u rukovanju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
17 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Ima li ljeka ovom mom pitanjcetu? Kod neke sam ubi bože strašne zamene koja na sami pomen bilo kakve bolesti gleda u mene i pita se što sam došao kad na samrti nisam... Ako već niko ne zna tu nikoga, da li možda znate nekoga u Domu zdravlja na Mirijevu?

dr jasna macic. prema nekim anketama, jedan od najomiljenijih lekara u srbiji. mada, ne znam da li prima nove kartone, ima najvise pacijenata tamo. 

dr jukic je mlada, simpaticna i komunikativna. 

dr lukach i dr petrovic za izbegavanje.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, beyoncé said:

dr jasna macic. prema nekim anketama, jedan od najomiljenijih lekara u srbiji. mada, ne znam da li prima nove kartone, ima najvise pacijenata tamo. 

dr jukic je mlada, simpaticna i komunikativna. 

dr lukach i dr petrovic za izbegavanje.

 

Hvala, hvala i još jednom - hvala. Pokušaću, te se nadam da ću uspeti da se prebacim kod neke od njih dve.

 

Quote

dr lukach... za izbegavanje

 

:fantom:

Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

vidi u audiobm, na slaviji su

moj otac je tamo uzeo aparat


sad svi idu na manje aparate, manje vidljive, ali nisu baš user frendly, mnogo su maleni, a treba ih uključiti/isključiti, promeniti baterije pa na sve ako ima i dioptrije može da bude poteškoća u rukovanju

 

hvala

Link to comment
On 10.8.2021. at 19:57, notenoughreasonsforclaire said:

 

Hvala, hvala i još jednom - hvala. Pokušaću, te se nadam da ću uspeti da se prebacim kod neke od njih dve.

 

 

:fantom:

Haha, cim sam procitala opis, bilo mi je jasno.

Nema na cemu, nadam se da ces doci do dobrog lekara i da ces se sto manje vidjati s njim :)

Link to comment
On 10.8.2021. at 9:37, kralj said:

Ima li neko preporuku za korektan slušni aparat, tj. gde otići u Bg gde će da se cela procedura odradi kako treba.

Hteo bih ćaleta da opravim za rodjendan, a budzet mi je 500-600€.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

U bul. kralja Aleksandra br. 284 ima nesto specijalizovano za slusne aparate, mozda moze pomoci.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...