Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

shtobrate?

ja sam pomislila da imam opet kovid, ne osecala miris par sati, pa se setila da otvorila rernu i poshla da omirishem, te spalila trepavice i receptore :ph34r:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

zato sestro što osim dubokog pleha za rernu nemam drugo šta za lazanju. 

i onda kad stavim foliju sva se svuče kad ubacujem pleh u rernu od onih žljebova. 

držo sam to na 200 45 minuta isto ništa miris. sad skino foliju ono neš kilavo. sad malo zapaprio pa bumo vidil, mada strepim od bake čojano. 

Link to comment
46 minutes ago, nisam ja said:

zato sestro što osim dubokog pleha za rernu nemam drugo šta za lazanju. 

i onda kad stavim foliju sva se svuče kad ubacujem pleh u rernu od onih žljebova. 

držo sam to na 200 45 minuta isto ništa miris. sad skino foliju ono neš kilavo. sad malo zapaprio pa bumo vidil, mada strepim od bake čojano. 

nemo se lozis, slike koje gledas po netu za neko jelo rade profi fotografi, osam plehova ispeku i slikaju najbolji, vazno je da je ukusno i da si uzivao spravljajuci svoje jelo, jos ako si nesto popijo pride..ihhaaa :D

 

Link to comment

Lovačke šnicle. Ovo dole desno u plavoj posudi je jedna juneća kocka razmućena u pola litra vode pa u to dodat neki suvi vrganj koji sam imao, da malo dodje sebi pre nego što ga ubacim kod šnicli.

 

IMG-20210131-151737.jpg


IMG-20210131-153739.jpg

 

  • +1 5
Link to comment

Grilovane tortilje punjene: sosom od crvenog luka, susenog paradajza, bluka, mdušice, malo meda i malo soka od limuna + sa grilovanim tikvicama i patlidzanom+ prsutom i mocarelom

Link to comment

kad videh lazanje gore, shta treba da znam o pravljenju predmetnih pomocu kupovnog testa, onog premijinog kvazisvezeg u kutijici? kuvam testo prvo, ne kuvam, shta radim?

 

nisam pravila 10 godina, a i tad sam sama mijesila pa sam znala...

Link to comment

Mi pravimo za lazanje 2 verzije pošto smo nemesožderi: ili sojine ljuspice( pre toga ih nalijemo nekom supom i još neki začini i prodinstamo) u paradajz sosu ili ubacimo one frikomove brikete spanaća u paradajz sos + bešamelia može i neke pečurkice da se nađu. A premija lazanje su ok mada nismo nešto mnogo zahtevni

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...