Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

Dobar je kvas, mada ga isprva nisam podnosio, dok je još postojao samo onaj u staklu i sa medvedom na etiketi. Generalno, ukus ovog konzerviranog mi je super (sa i bez aroma), ali me iritira miris, asocira na paljevinu i medicinski otpad.

Link to comment

volem kvas :)

volela sam ga mnogo kad sam bila mala, deda i ja smo stalno pili, ostali su bili relativno ravnodušni

 

pa ga onda jedno duže vreme nije bilo nigde, baš sam bila srećna kad se opet pojavio

a sad ga i moj klinja obožava

Link to comment

super je kvas, samo što ovaj u konzervi od početka nije kvas, već karamelizovana voda sa aromama i šećerom, što na konzervi lepo piše.

 

pričalo se već, sećate se Tut Gut-a , kasnije, vrlo kratko, Euro Malca?

 

na talasu popularnosti istog međ domicilnim stanovništvom u homtaunu, par firmi krenulo da uvozi nemačke malcove, vrlo pristojne. ali nisam video da se prodaju igde van Bečkereka

Link to comment

meni od tih sa ukusom jedino sa sljivom cucnuo... inace prevolem obican, u staklu, ovaj u konzervi je fake

gde ima taj u staklu?

ja sam i ovo slučajno otkrila, u nekoj ponoćarki u zčelara. imali su dve i po neke obojene vode i ovo, a ja bila žednaaaa.

i uzmem kvas

i navučem se ko pas.

Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...