Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    25

  • Jean-Luc Picard

    21

  • dùda

    16

  • freakns

    15

+1 za oi, ovo mu je zadnja šansa da ih osvoji, sa 29 će biti konkurentan jedino ako generacija harisona, tomića, raonića i ona koja će se pojaviti sledeće godine bude fail..- to što je pružio u rimu jednostavno nije dovoljno protiv zdravog rafaborga, da bi se pobedila ta mašina potrebno je igrati duge poene i iznuriti ga kao prošle godine, pri tome i rafa nije igrao max, nije bilo potrebno...
Rafa nije igrao daleko od svog maksimuma, a i te priče sa "zdravim Nadalom" su valjda već prevaziđene :)
Link to comment

vec se oglasio i rekao da veruje u novaka, posle se izvadio izjavom da je rafa blagi, blagi, favorit, ima nade znaci! :lol: @gf, jeste, novak ima kompleks po pitanju smeceva, ali onim je prevazisao i sebe sa olimpijade

Link to comment

kako sam matsa propustio :isuse: posipam se pepelom i idem da trazim :lol: edip: naso,nisam zadovoljan, nije mats siguran :lol:

Edited by Takanohana
Link to comment
cekam matsa da se oglasi, ako on bude reko da novak nije favorit ja idem do kladionice, prvi put u zivotu :lol:
Da li je ovo dovoljno...
French Open preview: Clay not for Djokovic With the French Open starting this weekend, Eurosport analyst Mats Wilander looks ahead to the action.The seven-times Grand Slam winner considers how clay is the least favourite surface of world number one Novak Djokovic, who lost to Rafael Nadal in the final of the Rome Masters on Monday.
Link to comment
mene licno zanima olimpijada, za ostalo 2013 je iza ugla, ali rg bi bio fantazja pred oi
mene licno zanimaju zenske sise, tenis je tu da prekratim vreme izmedju(znam da ti je degutantno poredjenje, ali sta da ti kazem... izvlacis onno najgore iz mene :lol:)... ali to ne znaci da su u teniskom svetu zenske sise vaznije od drzanja cetiri slema odjednom ;)ovo sto Novak moze sada da napravi ilozorno je ocekivati da ce moci opet 2013. mi kao da smo zaboravili koliko je jebeno uzeti jedan slem, a ne 4 u nizu. to nije uspeo niko vec 40 i kusur godina... za to vreme 11 olimpijada doslo i proslo ;)
Link to comment

S obzirom da begam iz grada na 3-4 dana, samo da se složim sa JLPom, tj. da mi je strepnja veća od nade. GS bi bio mamojebno neverovatan, ali ne znam, nekako sam blagi skeptik.Još nema ni Robina ubice kiborga, tako da bi bilo lepo da Rodžer vrati dug Novaku što mu je ovaj sačuvao rekord."Bože žreba ti što spase..."

Link to comment

mene po prvi put žreb ne zanima mnogo.jedino što, priznajem, ne bih volela, to je da vidim berdiha u noletovoj četvrtini.mada nije nemoguće da berdi malo izduva, previše igra u poslednje vreme.a glede finala rima, kad ne padoh sa stolice na ono kako je tu nole bio na 100% :lol: gledala sam meč na nekom kanalu sa engleskim komentatorima i ljudi seu se celo vreme čudili koji mu je, tj. dominira u poenu, dovede ga do kraja i onda pogreši završni udarac, često zicer. nije novak, pre svega glavom bio 100 % u tom meču.

Edited by duda
Link to comment

ma berdih nece biti opasan uopste. moze on da parire dva, najvise tri seta ali posle je gotov. cak iako igra dobro i posle toga, njegov choke ce doci do izrazaja...novak-ferer federer-berdih rafa-tipsa marej-congaovakvu qf ocekujem.

Link to comment
mene po prvi put žreb ne zanima mnogo.jedino što, priznajem, ne bih volela, to je da vidim berdiha u noletovoj četvrtini.mada nije nemoguće da berdi malo izduva, previše igra u poslednje vreme.a glede finala rima, kad ne padoh sa stolice na ono kako je tu nole bio na 100% :lol:
Potpis za sve :)
Link to comment
mene po prvi put žreb ne zanima mnogo.jedino što, priznajem, ne bih volela, to je da vidim berdiha u noletovoj četvrtini.mada nije nemoguće da berdi malo izduva, previše igra u poslednje vreme.a glede finala rima, kad ne padoh sa stolice na ono kako je tu nole bio na 100% :lol: gledala sam meč na nekom kanalu sa engleskim komentatorima i ljudi seu se celo vreme čudili koji mu je, tj. dominira u poenu, dovede ga do kraja i onda pogreši završni udarac, često zicer. nije novak, pre svega glavom bio 100 % u tom meču.
vise bih voleo Ferrera da izbegne... mada, mozda bi mu Ferrer i dobro dosao da se ne secka i u 1/4 finalu
Link to comment
vise bih voleo Ferrera da izbegne... mada, mozda bi mu Ferrer i dobro dosao da se ne secka i u 1/4 finalu
misliš da bi bilo ''seckanje'' protiv berdiha :blink: Edited by duda
Link to comment

A jes dobra fora da je Novak bio na 100% u meču sa Rafom. :DPolako počinjemo da uviđamo šta je to Novak uradio sve prošle godine. ;)Očigledno je izgubio samopouzdanje tačnije, nema ga u onoj meri u kojoj ga je imao ranije, dobija mečeve malo teže, protivnici to vide pa su i napaljeniji i eto malo više problema nego inače. Ono što je sigurno je da Novak ako oseti krv, on će to da iskoristi, barem te bojazni nema. Ako npr dođe do Finala sa Rafaborgom i povede 1:0 uz dobru igru, eto vrlo brzo situacije na terenu kao i prošle godine, Rafa u kurcu a Novak sa samopouzdanjem iz prošle godine, očigledno je sada da je to najveći faktor njegove igre. Npr, neko je primetio da nema više onih bekend dijagonala, čovek jednostavno ne pokušava, moguć razlog može da bude to što ide na sigurnije varijante, manje rizikuje, samim tim igra mu je predvidljivija i lakša za kontrirati. Dakle, nema filozofije, sve je do momenta, nadajmo se da će u bitnijim mečevima, u polufinalu i finalu Novak uspeti da nametne svoju igru, i da će svi faktori da budu na njegovoj strani, manje umora, sreća i sve što je potrebno. Sigurno je i da je milion puta rekao da sve podređuje Rolland Garossu, tako da ćemo ga 100% gledati u najboljem izdanju, taman da vidi on a i mi sa njim na čemu je u ovoj fazi sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...