Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Salomon su stvarno najdugovecnije patike koje sam imao.UA su u Evropi skupe ali bas bezobrazno,mada sto vidim po kolegama koji ih furaju,dugovecne su.Ali to su sve patike za trcanje,ili hiking.Uvek imam jedan par za po kisi i laksi sneg.Scarpa su gotivne ali nemaju membranu,teske su..vise pozerske nego realno jake patike.Moza zena ih ima i gube trku sa Bergans patikama koje imaju deblji djon,membranu i lakse su a nisu nesto skuplje.

Link to comment

meni scarpa evo već dve godine odolevaju svemu

 

ako ih ne uporedim sa adidas boost, što je kategorija za sebe, među najudobnijima su koje sam ikada nazuo 

 

 

na kakvu membranu misliš?

Link to comment

Adidas mojoj nozi definitivno najbolje prija (imam dosta usko i osetljivo stopalo pa mi je vecina modela presiroka ili neudobna - recimo Nike, New Balance, to meni sve siroko, ne mogu da stisnem pertle dovoljno, a i nisu mi nesto preudobne). Usla pre par godina bezveze u neku radnju, opale mi noge od tabananja po nekom gradu, Adidaske bile na sumanutom snizenju, tipa 30e. Ocu-necu, ocu-necu, nisu mi bas neke lepotice, kad ja nosim ovakve patike (starke generacija, sta cu), blablabla, al aaaajde za te pare, teracu ih po blatu i to... Ama ooooodusevila sam se, memory foam, oblik, sirina, savrsene  performanse u svakom smislu, evo prilazem sliku. Imam jos jedne adidaske, fenomenalno udobne, nemam sliku, ali cu je priloziti ako zatreba.

 

 

Adidas Advantage vs a6 Casual Trainers Blue Mens Leather Laces PK-630631-PW.jpg

Link to comment

RIP Avia sandale :(

>

Družili smo se cca 20 godina. Nisu bile jako udobne al su bile zgodne za letnje zajebancije. Sad kad im se đon potpuno raspao moram naći nešto slično...

A Aviu znam samo po košarkaškim patikama 80ih godina

Link to comment
  • 2 weeks later...

:lolol:

hej majo, mene kenjo podseća na moju babu. ona je od dedinih cipela pravila papuče tako što ih nagazi. ipak to nije bio njen broj pa je izgledalo čudno. za u baštu.

Link to comment

ne znam ni otkud mu male papuce u kuci. mora da se izuvaju ispred vile, pa on kad su kretali na svecanost pokupio prve, sluzavkine, filipinka, mala zena, malo stopalo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...