Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Bezi glavom od 1,2 tj od levog krossa/overhånda i useta direktno u smrt.Obicno doprinese presirok stav i staticnost i onda se pokusa sa ovim izbegavanjem gornjim delom tela.Ozbiljan Thai carobnjak bi ovo izbegao samo pokretom glave ali oni imaju rad nogu Super Sion Blu.

Link to comment
12 hours ago, ToniAdams said:

jbg ja i dalje ne kapiram zasto sva trojca imaju desnu ruku na svom levom ramenu u momentu kad dobijaju zabod

Ko sto rece Zorglub,kompenzacija tela za cimaj.Probaj naglo da se savijes u desno na dole.Desna ruka daje kontra tezu,kontra zamah,a Probaj sa visecom,opustenom desnom i posadjenim sirokim stavim.Mada sa onakvim penalom,cak i ta ruka na mestu bi samo sprecila totalni recall,nikako KO.Kao bejzbolka u glavu je onaj udarac.

Edited by askeladden
Link to comment

Definitivno je napravio grešku, ne može lošije od ovoga da se reaguje na haj kik. 

Umoran i oštećen bio jbg, Leon izveo udarac perfektno i ćao, dešava se.  

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, ToniAdams said:

brt na ovom nivou to je apsolutno no-no, pusti kompenzaciju, kakvo sklanjanje ruku sa lica u toku razmene.

A to mi se neki ovde smejali kad sam kacio fotke Khabiba koji uvek ali uvek drzi desnu tako da pokriva slepoocnicu a podlaktica bradu i da zato Konor tada nema sanse da ga upeca sa levom.Kad god je u def modu ruka gore,noge skupljene i kretanje.A sada spektakl kad se spusti ruka protiv Tajlandjanina;

 

Link to comment

Ja njega i ne dozivljavam ko naseg, covek Austrijanac. I po ponasanju mi nije simpatican ali dobro, tesko je ocekivati od mma boraca tako nesto.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, ToniAdams said:

gledam rakića na ovom podkastu, jbg mnogo se loži i ako ne promeni samopercepciju teško da će da ikad bude šampion

 

 

Teško će do pojasa i ako ne promeni samopercepciju. Nema on u Beču prostora za dalji napredak, a sada mu po meni fali još jedan korak. Nikad se ne zna naravno, on je legit top 5 borac, ali priče da je viđen za šampiona su nerealne bez tog dodatnog koraka. Nije viđen, ali može da mu se namesti. Meni je on drag iako je štreber koji ima nerealnu sliku o sebi i želim mu sve najbolje.

 

Inače sam došao da prokomentarišem ovaj podkast pošto sam ovde napisao da nema šanse da se pretrenirao za Jana jer mu je performance coach mnogo ozbiljan lik. Znači, pretrenirao se samo tako. U principu je sam za sebe direktno rekao da je ložana koja je ne ume pametno da trenira i da je za Jana tek bio naložen, da je pišao krv...trenira krišom dodatno, odlepio je od tolikog pritiska koji je sebi nabio da postane šampion.

 

Kaže ovde i da mu je taj trener Riči (jeste stvarno ozbiljan, doktor nauka) rekao da je lepo što ima cilj, ali da previše želi pojas. Manje-više ovo što Toni kaže.

 

 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...