Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Jbg nisam ni znao da se bore. Razumem da je pomislio da je low ili middle kick, ali zašto mu se onako uneo u cevanicu?

 

Jel' ovo tek drugi Brit posle Bispinga da drži pojas u UFC?

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Izbegavao je levi direkt, koji iz ove perspektive deluje kao uvežbana distrakcija i navlačenje na cevanicu. Bar tako deluje ovde na 2:57 cirka.

 

 

U al pogibe Marti

Link to comment
2 minutes ago, zorglub said:

@Heaviside Loš video.

:D

pa daj bolji, na YT nema nikad dobar osim ako ne izbaci sam ufc

nego, jel loš generalno ili ne odlikava realno kombinaciju za KO? Ako je ovo drugo bilo bi stvarno dobro naći nešto bolje, i mene zanima.

Edited by Heaviside
Link to comment

jako me zanima koliko će mentalno i fizički uspeti da se oporavi posle ovog ubistva. i biva mi još smešnija priča koju su forsirali, da preskače mw i ide u lhw, i to na blahoviča.

 

Link to comment
7 hours ago, ToniAdams said:

jako me zanima koliko će mentalno i fizički uspeti da se oporavi posle ovog ubistva. i biva mi još smešnija priča koju su forsirali, da preskače mw i ide u lhw, i to na blahoviča.

 

U poredjenju sa Blachovitzem Edvards udara kao mace sapicom.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Pa dobro, omakne se i najboljima, vratice se lagano

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 Videćemo, njegov dobar drug Kabib kaže da veruje u njega ali da se mnogi mlađi borci od ovakvog nokauta nikada ne oporave...sjeban je on bio fizički i pre ovog meča. Trebaju mu oba veštačka kolena, teška operacije ruke pre ovog meča plus ko zna šta još. A pun je love...Opet, zver je to, favorit je i dalje po meni u trećoj.

Link to comment

 

Lajhner postavio video i ima lep usporen snimak nokauta i prethodnih setupa. Znam da je tako pravilno, ali nikada mi neće biti jasno pariranje levog kicka levom rukom.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

jbt usao mu je pola metra cevanicom u vrat

 

On 21.8.2022. at 20:38, zorglub said:

Razumem da je pomislio da je low ili middle kick, ali zašto mu se onako uneo u cevanicu?

 

Overcommit-ovao je pariranje levom rukom, što verovatno znači i da su low kickovi pre toga napravili neku štetu, drugog objašnjenja nemam. Kao što rekoh, taj parry bih ostavio Tajlanđanima i ostalim kikbokserima, i to vrhunskim evasive jeguljama, a gledao da čekiram nogom sve što može, te lakat i šaku zadnje ruke zalepim za stranu i obraz. Pa ako i prođe, bolje da prođe dole i po sredini, nego ovako. Ovo sam ja sad kao pametan, a probušio bi mi glavu svaki bolji kb rekreativac :laugh:

Edited by zorglub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...