Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

bas je nategnuta bila jan sterling, mada vidim da neki vicu kako je bila epska kradja, sa cim se ne slazem. prva runda je bila izjednacena, druge dve je sterling prilicno dominantno dobio, cetvrta je isla malo u korist jana a petu je bas izdominirao. realno je moglo otici na obe strane.

volkanovski zombi stvarno ne znam kako da komentarisem, sumanuto mi je sto su zombiju uopste pruzili priliku da se bori za titulu, ogromna razlika u kvalitetu.

a sto se kazamata tice, ok, videli smo da ima kardio i da mu nije problem da ide dalje od prve runde, ali isto tako smo sada vec sigurni da jos nema sta da trazi protiv usmana.

ideja da bi ga trebalo upariti sa izijem je tek smehotresna, doslovce bi izginuo. 

Link to comment
14 minutes ago, ToniAdams said:

sumanuto mi je sto su zombiju uopste pruzili priliku da se bori za titulu, ogromna razlika u kvalitetu.

 

Jeste, ono je baš bilo tužno gledati.

 

Za Hamzata ne znam, možda se sada uozbilji i prekine s onim vrištanjem i glumatanjem, kvaliteta ima. Iako takođe mislim da bi ga Usman rastavio, možda mu stilom ne odgovara, ko zna. Hoću reći, Gilbert je takođe zver.

 

Ovo za Izija ne razumem, šta - hoće Hamzat da pređe u 185?

Link to comment

dada, pricalo se recimo prosle nedelje o tome, cak je i izi rekao da bi voleo da se dogodi taj mec, posto kao smatra hamzu za ozbiljnog protivnika. 

kapiram da je bilo klasicno pumpanje hajpa pred ovaj mec, al opet.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ali koliko je ovo dobro jbt:

 

 

Hoću reći, nikako ne bih voleo da ovaj format pravila zaživi, ali je fenomenalan pokazatelj šta je mma - kad se jedan udarački monstrum kao što je Rodtang od aždaje u prvoj, pretvori u plen u drugoj rundi.

Iako Tajlanđani po pravilu prvu rundu vide kao zagrevanje i vreme za čitanje protivnika, te je možda i Rodtangu bilo teže da navali punom snagom od prve sekunde, Supermišu svaka čast što ju je preživeo.

  • Hvala 1
Link to comment

Džonson je godinama pre "trejda" bio nezadovoljan tretmanom, a UFC nije hteo da mu da više para jer su njegovi PPV navodno imali slabe brojke. Hteo je čovek da ode i čekalo se da konačno izgubi od nekoga da bi se to desilo. Trejd je bio samo priča da ne bi ispalo da je UFC izgubio takvu legendu. Zbog toga su medijski toliko pumpali mrtvog Askrena koji je hteo u penziju i mislim da čak više nije ni imao ugovor sa One FC. Demetriusov poraz od Cehuda je bio baš tesan i šteta što nismo videli revanš. I sam Cehudo je doživeo sličnu sudbinu kao njegov predhodnik, bio je malo plaćen za tako velikog šampiona i povukao se posle svega nekoliko mečeva. Sada je najavio povratak i traži borbu protiv Sterlinga. Neće UFC da se otvori za šampione tih najlakših kategorija, čak se po odlasku Džonsona pričalo da će da ukinu 125lbs.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Tome je i služio taj meč - da digne rejting Čendleru. Bez obzira svaka čast na nastupu, sjajan KO a Toni je bio bolji od očekivanog. Čendler u 4 borbe ima 3 prekida i ludačku borbu protiv Gejčia.

  • +1 1
Link to comment

Ode koleno Rakiću u meču karijere i posle 14 mesece borbe...jbg 

Cenim da je bilo 1 - 1 u trenutku prekida. Opet je imao problem sa kukovima u prednju nogu kao protiv Volkana.

On 9.5.2022. at 0:18, ToniAdams said:

ček u prekide mu računaš i kad je on "prekinut"?

Pa da, u smislu da mu je svaka borba bila atraktivna 

Edited by Heaviside
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...