Jump to content

MMA

Schmeling

Recommended Posts

Heaviside

Dobar meč bio Rejes - Prohaska. Puno akcije, Rejes jednostavno nije uspeo da se izbori sa tempom Prohaske i na kraju još jedan atraktivan KO za Jirija. Delovalo je i da je Jiri bio uzdrman nekoliko puta plus giljotina u koju ga je uhvatio Rejes, ne znam koliko duboka. 

Vrlo je izvesno da je Rakić - Prohaska sledeće. Mislim da Rakiću odgovaraju agresivni protivnici, kao i da bi mogao kikovima da napravi dobru štetu, ali opet nije se borio do sada sa ovakvim ludakom. Jedva čekam.

• Replies 2,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

514

• askeladden

252

• Кристофер Лумумбо

207

• Zli Gli

132

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne znam, jeste legenda sporta ali meni nije car. Većina boraca tog nivoa su inteligentni, to nije iznenađenje. Fala bogu, mma podcasta ima koliko hoćeš pa poslušaj neki sa GSP-om, Usmanom, Askrenom, A

Meni je Stipe i dalje najveći car tamo.   PS: Pride HW >>>>> UFC HW

Dustin je realno najbolji borac nakon kebaba. 

Posted Images

ToniAdams
Posted (edited)

prilicno spektakularan mec, prohaska je jebeni terminator. deluje da nema problem sa kardiom i da moze ovakav volumen da isforsira 5 rundi bez problema.

1 hour ago, Heaviside said:

Vrlo je izvesno da je Rakić - Prohaska sledeće. Mislim da Rakiću odgovaraju agresivni protivnici, kao i da bi mogao kikovima da napravi dobru štetu, ali opet nije se borio do sada sa ovakvim ludakom. Jedva čekam.

paaaa, ne bih se mnogo uzdao u kikove protiv nekog ko je sustinski tai bokser. 

isto naravno jedva cekam, spektakl u najavi.

giga je isto pokidao, jako mi je drago zbog njega.

Edited by ToniAdams
  • +1 1
  • 2 weeks later...
Кристофер Лумумбо

Odavno se nisam ovako radovao, oliveira je bog. 

ToniAdams
Posted (edited)

haha mali debeli vaso rakocevic americki se zaigrao, cuj bio je borac koji je mogao dobiti kabiba.

davno u nekom sportu nismo videli ovakav korak unazad po pitanju sampiona u nekoj kategoriji, ali fakat je realno vise do kabibovljevih kvaliteta.

a tonisha bi mogao lagano da pakuje stvari, pa pravac belator, il mozda cak bolje pfl.

Edited by ToniAdams
Кристофер Лумумбо

Dustin je realno najbolji borac nakon kebaba. 

• +1 2