Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Ladno sam i ja došao da pitam za Kikindu, sutra sam tamo poslom pa valja nešto meziti (može i okolina ako ima kakav salaš il slično). 

 

Miloše jesi ti overio nešto?

Link to comment

Ne videh jel ima tema za antipreporuke pa da ovde opletem po fast fudu Avalska trpeza u kod nekadasnje autopijace Bubanj potok. Isao s rodjakom taj dan u neku Osipaonicu kod Smedereva da gledam neki auto, preko telefona i slika bila dobra prica u najavi za lepu zaradu ali uzivo pakao, olupina. U povratku se zajebasmo pa smo stali kod ovog restorana i narucili cevape u lepinji u nekom njihovom fast fud delu, pored istoimenog restorana, iako nam je lik koji je odlazio kad smo dolazili rekao da rostilj ne valja. Em radnik rekao 10 minuta a cekali jedno 40, em lepinje krs, em samo meso bezukusno, nezacinjeno, cak nekim cudom nije bilo ni vruce iako smo odma' krenuli da jedemo jer smo bili gladni ko kerovi. Ja svoje cak nisam ni pojeo do kraja, sto se desava otprilike nikad, eto koliko je bilo lose.

Mozda je sam restoran bolji po pitanju svega ali ova odvojena kucica za fast fud je pakao pakla, nema dalje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Ladno sam i ja došao da pitam za Kikindu, sutra sam tamo poslom pa valja nešto meziti (može i okolina ako ima kakav salaš il slično). 
 
Miloše jesi ti overio nešto?
Sto se tice klope, na kraju smo zavrsili u UJNINOJ KUJNI, odlicna pica I vrlo bogata palacinka. U nedostatku vremena I pripreme (zena mi sinoc rekla da hoce u Kikindu) nije los izbor.

Nismo cak ni do Mokrina otisli, a tamo sam zvao salas Djeram, lik mi rece da mora ranije da se najavi, a nije mi preporucio nijedan drugi salas u okolini, tako da smo improvizovali ovaj put.

Google izbacuje 3-4 salasa oko Kikinde, al nisam bio pa ne znam kakvi su.

Javi gde si bio na kraju
Link to comment
Neka preporuka za širu okolinu Bele Crkve?

Sent from my GM1913 using Tapatalk


vidim da kasnim, ali bulshit svuda. nekad smo ishli kod remijeve ekipe u palanku na kechigu, al sad se ne sme kechiga pa ni ne znamo vishe.

mi u belu crkvu idemo godinama uprkos i sebi i beloj crkvi. kad volimo mi volimo iz besa [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
On 25.5.2020. at 7:50, banatjanin said:

 

Ima restoran, mađarsko - balkanska fuzija (i gulaš i ćevapi), tipično za taj kraj, Popolo ili Populi, tako nekako se zove. Dobar gulaš i dobar riblji perkelt, klasika, uz turoš čuso. 

 

 

Znam da totalno kasnim i da je post iz maja, ali... postoji li još uvek Halas čarda u Senti, i valja li, pošto se sećam fine čorbe i ribe a postoji šansa da ću na tu stranu za "letovanje".

Link to comment
On 5.8.2020. at 16:43, Milosh76 said:

Sto se tice klope, na kraju smo zavrsili u UJNINOJ KUJNI, odlicna pica I vrlo bogata palacinka. U nedostatku vremena I pripreme (zena mi sinoc rekla da hoce u Kikindu) nije los izbor.

Nismo cak ni do Mokrina otisli, a tamo sam zvao salas Djeram, lik mi rece da mora ranije da se najavi, a nije mi preporucio nijedan drugi salas u okolini, tako da smo improvizovali ovaj put.

Google izbacuje 3-4 salasa oko Kikinde, al nisam bio pa ne znam kakvi su.

Javi gde si bio na kraju

 

 

Okrenuo i ja taj Djeram al ispalo da imaju tipa jedno jelo dnevno pa ako ti se svidja to ti je što ti je, pa smo preskočili. Završili na kraju u Krstajinom restorančiću "Twenty" kod trga, fina bašta al klopa onako, fazon beograckog Butika i sličnih pojava, a bogme su i cene beogracke, dobar standard u tom Banatu kolko vidim. 

Link to comment
59 minutes ago, *edited by mod said:

Sta je dobro u Vrscu? ja sam ovako odokativnom metodom nasao Dinar, ali rekoh mozda ima jos nesto. Naravno sa bastom. 

 

Dinar je logican izbor.

 

Kim mozda ima i bolju klopu za osetno manje para.

 

Inace, ako ce nekome mozda da znaci, pre par dana vodio suprugu i klinca u Devojacki bunar, vikend naselje koje u Deliblatskoj pescari, negde na 2/3 puta od Bg ka Vrscu. Restoran vec malko fucnut, ostao u prosloj deceniji..ali dobismo neke besmislene gomile mesa za malo para, za 10 eura sa sve picem i salatom po osobi.

Link to comment

prekjuče smo prijatelj i ja sa mojom gospojom proslavili njen rođendan u "babinoj reci" blizu druma koji povezuje trbušnicu i brajkovac. velike i odlično spremljene porcije mlinaca, karađorđeve i još nečeg pohovanog sa salatama i pićem za 4200.

preporuka

babina reka

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, vookela said:

Gde na potezu Divcibare - Valjevo jesti jagnjetinu?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Ako ti nije smor da vozis jos jedno 25km od Valjeva, imas selo Pricevic, i kafanu kod Vula, mozda i najbolja jagnjetina u Srbiji.

Ima na netu da se nadje i br telefona, pa ga pozovi za svaki slucaj da vidis da li radi taj dan.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...