Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Jeo sam letos u nekom restoranu ali nema sanse da se setim koji je. Kada se ide novim autoputem ka Cacku, izadje se kod Takova/Milanovca, i onda se negde skrene tako da se prodje ispod autoputa. Restoran gleda na nadvoznjak od autoputa, recimo 100m je udaljen. Rostilj je jako dobar. Imaju neku vrlo ogranicenu ponudu, znaci samo rostilj, namerno ne sire jelovnik. Gazda nam je objasnio da nema sanse da se zajebe da uvede corbu jer bi to unistilo efikasnost kuhinje a zadovoljni su prometom. Zna li neko o kom restoranu pricam? :) Na Google mapama ih ne prepoznajem. Ponovio bih odlazak. 

 

To u odlasku na Goc. Sta predlazete za povratak kao mesto za pauzu? Isao bih drugim putem, moze preko Kragujevca. Ako bismo se vracali istim putem razmisljao sam da svratimo u Adrane kod Kraljeva na jagnjetinu ako ona kafana i dalje radi.

Link to comment
8 hours ago, pacey defender said:

Jeo sam letos u nekom restoranu ali nema sanse da se setim koji je. Kada se ide novim autoputem ka Cacku, izadje se kod Takova/Milanovca, i onda se negde skrene tako da se prodje ispod autoputa. Restoran gleda na nadvoznjak od autoputa, recimo 100m je udaljen.

 

Da nije restoran Zapis u Takovu?

 

https://www.facebook.com/restoranzapis/?ref=py_c

 

 

Link to comment
20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šta ima u senti da se jede, i gde

a da je pristojno

 

Ima restoran, mađarsko - balkanska fuzija (i gulaš i ćevapi), tipično za taj kraj, Popolo ili Populi, tako nekako se zove. Dobar gulaš i dobar riblji perkelt, klasika, uz turoš čuso. 

 

Link to comment

jel bio neko skoro u Pasentu u Sremskim Karlovcima? ja sam poslednji put bila pre recimo 4 godine, ali se ne sećam klope, ili sam bila tipsy ili je klopa bila 'nako.

Link to comment
16 hours ago, *edited by mod said:

Ima li kakva dobra klopa na Tari tu oko zaovinskog jezera, mada može i dalje.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

Vrelo u Perućcu, klopa ne znam kakva je ali vredi otici zbog ambijenta

Link to comment

Ako vas put ikada nanese u Tršić (vrlo vredi obići, bio danas, ali mi povratak pokvarilo nevreme i to što mi se klinac ispovraćao po kolima), topla preporuka za restoran Vukov Gaj. Odlična kombinacija dobre hrane, pristojnih cena i prijatnog pastoralnog ambijenta. 

Link to comment
On 5.6.2020. at 8:36, *edited by mod said:

Ima li kakva dobra klopa na Tari tu oko zaovinskog jezera, mada može i dalje.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

teletetina kod Kurte doduse to su Kaludjerske Bare. Mislim da je cak tu i resoran Jeremicak koji je u sastavu VU imao dobru ponudu, sad ne znam kako je, nisam bio godinama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...