Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

On 19.5.2020. at 23:47, jorma shparga said:

Ipak je spot vezan za ovu (filmsku) temu pa bi bilo  grehota da zavrsi na Galantnoj gospodi gde Bulatu realno jeste mesto...

sloodno na mute , video je bitan

 

Bolji je od epizode 9 :fantom:

Link to comment
  • 5 months later...

S podmlatkom gledam hronoloskim redom sve od pocetka, jos da ponovimo originalnu trilogiju, pa nam stizu Mandalorijani na red. Sad smo Rebelse zavrsili. I CW i njih sam i ja prvi put gledao. Ima momenata hiperprodukcije ocekivanje za taj format, ali iznenadilo me je koliko dobrih mesta ima i koliko odlicno odradjenih karaktera. Iskreno, posle odgledanih serija menja mi se slika i o trilogijama.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Vidi se taj opusteni fazon. Kao da se par ortaka naduvalo i omislili ugrubo scenario za svaku epizodu. Jedna je kao vestern, druga je na ledenoj planeti, treca na vodenoj, "E brate daj malo stromtropere. Da matori to, to! Pju, pju!"

 

Sto mi se i svidja. Nema vecne ugrozenosti univerzuma koje samo lightsaber duel resava,

Link to comment

Vrlo dobra. Necu prezaliti sto ne dadose Filoniju da uradi epizode 7-9. 

 

Ako zapne sa plotom Mandaloriana, treba da primene star trek fazon, svaki problem se resava putovanjem kroz vreme: Grogu je u stvari Joda, vrati se 900 godina u proslost, napravi Grogu timeline koji brise jj abrams timeline, i u kome se first order nikad nije desio, a epizoda 7 pocinje kad se Lando budi mamuran na Endoru posle dzedaja. 

  • +1 1
Link to comment

Nemoj molim te....vise to letenje kroz vreme, to kad scenariste zaglave ko u dc flash

 

 

Al sto mi se sviđa ko im sve gostuje u serijama... Juče Rosario, prošle nedelje sackoffova...  

najviše volim one čistač popravlja e robote što mu sredjuju letelicu. Ko kućici su :laugh:

 

 

Pošto slabo pratim star wars ko je bio dart wader pre Skywalkera? Beše njegov ćaća a Skywalkera su vaspitavali kao dzedaja? 

Edited by mustang
Link to comment

@mustang

Darth Vader je pre bio Anakin Skywalker, The Chosen One, onaj koji je trebalo da donese balans u sili, ali avaj, pogrešno je skrenuo kod Albukerkija i postao je zao i gadan. Luk i Lea su njegova deca. Asoka mu je bila učenica u vreme Klonskih ratova, kada je on još uvek bio džedaj. :hihi:

Edited by Arkadija
Link to comment

Jeste :)

 

Svidja mi se i muzika, kreće kao kaubojstina pa onda prelazi na oskar atmosferu pa na triler/dramu/misteriju kao westworld

 

 

@arkadija a zasto je postao zao?  Jel uvek bio zao? Onda je poruka filma da nade nema? 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...