Jump to content
IGNORED

transakciona analiza


burazer

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • burazer

    22

  • Malkmus

    15

  • noskich

    12

  • kgmr

    11

Top Posters In This Topic

:lol:ne mogu da prestanem da se smejem od ovog medjeda.ja otisla na vikipediju da vidim sta je ta transakciona analiza i mrzelo me da citam, al mi ovo zapalo za oko:Philosophy People are OK; thus each person has validity, importance, equality of respect. Everyone (with only few exceptions, such as the severely brain-damaged) has the capacity to think. People decide their story and destiny, therefore these decisions can be changed.Ergo, transakciona analiza je u konfliktu sa osnovnim istinama na ovom forumu, te molim nadlezne da ugase ovaj topik.

Edited by Quince
Link to comment

@Quince! 'Rodjeni Pobednik' - Muriel James & Dorothy Jongeward (transakcionisti)

:lol: ......i mrzelo me da citam, al mi ovo zapalo za oko:Philosophy People are OK; thus each person has validity, importance, equality of respect. ......... Ergo, transakciona analiza je u konfliktu sa osnovnim istinama na ovom forumu, te molim nadlezne da ugase ovaj topik.
...meni je ovo zapalo za oko: (forumska istina) u fazi entuzijazma otkrica foruma, u zelji da saopsti sve mudrosti urbi et orbi, u pokusaju da prejebe i neprejebive u broju postova u jedinici vremena i uprkos pokusajima sabotaze od strane konkurencije i dalje nastoji da istraje!do pobede!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...