Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

pa kod abeda je fora da nikad nije realan i da sve gleda kroz tu pop-cult prizmu. ostali žive, abed se uživljava. mora da si ga makar malo zavoleo u epizodi kad opanjkava ribe po kampusu.
Ma nije da ga mrzim, samo mi nekako ne prija očima. Bio bi mi 100x gotivniji da spika šta spika a da je normalan lik. Tj da ima normalan govor, mimiku i sl. Da je neki "obični" genijalac. Ovako, trudili su se da u svakom smislu bude unikatan, i ispalo je previše. Meni barem.
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

Jel ste ludi, pa Abed je upravo zbog toga car zato što sve gleda kroz prizmu pop kulture!inače Alison Brie, jbt... gledao i ja mad man paralelno sa communityjem a nikad ne provalih da igra u obe serije

Link to comment
Jel se zna uopste sta iko od njih studira? Not that it matters, ali sad mi nesto pade na pamet :DAbed studira film, Jeff pravo vjerovatno, a ostali?
Annie nešto što ima dodirnih tačaka sa medicinom. a ostali su valjda još uvek undeclared.
Link to comment

priznajem gresan sam. prvih par epizoda prve sezone su zaista nista posebno. posle toga se malo navuces i odgledas do kraja. kao sto je neko dobro primetio, u drugoj sezoni od helloween epizode krece prava serija. bukvalno su za celu jednu klasu skocili u ludilo od te epizode. u finalnom paintballu me potpuno kupio kadar a la warriors kada im crnac sa city koledza salje poruku preko razglasa :Hail: :Hail: :Hail: jel ostaje hawthorn za treci serijal ili je cao ?

Edited by 8-walker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...