Jump to content
IGNORED

Hrvatsko-srpsko prebijanje (dugova)


Roger Sanchez

Recommended Posts

ic simplelarsson ima talenta za meme kreaciju. + 1 je kratak i sadržajan post koji ne trebaš pročitati da bi vidio da je bezveze, umjetničko djelo kojeg se odmah shvati. rasejanov pravopisoutjerujući i tuđicoistjerujući post je post koji moraš pročitati da bi shvatio da je užasno dosadan, glup i naporan. Repetitivno ulaganje truda nakon kojeg osjetiš samo neugodu stvara frustracije. Pogotovo zato što nekad normalno sudjeluje i na normalnim raspravama, pa nikad ne znaš na čemu si kad načneš prvo slovo.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Roger Sanchez

    25

  • Gonzo

    14

  • henrik larsson

    12

  • Töölönlahti

    6

ic simplelarsson ima talenta za meme kreaciju. + 1 je kratak i sadržajan post koji ne trebaš pročitati da bi vidio da je bezveze, umjetničko djelo kojeg se odmah shvati. rasejanov pravopisoutjerujući i tuđicoistjerujući post je post koji moraš pročitati da bi shvatio da je užasno dosadan, glup i naporan. Repetitivno ulaganje truda nakon kojeg osjetiš samo neugodu stvara frustracije. Pogotovo zato što nekad normalno sudjeluje i na normalnim raspravama, pa nikad ne znaš na čemu si kad načneš prvo slovo.
zanimljiva analiza forumskih stilova. kad smo već kod toga, bi li mogao iskomentaristati tvoj preksinoćni pokušaj hellističkog čačkanja u dva ujutro koji je u po bela dana sutradan ustupio mesto izlivu odbrane državnih interesa u mozak?
Link to comment
kad smo već kod toga, bi li mogao iskomentaristati tvoj preksinoćni pokušaj hellističkog čačkanja u dva ujutro koji je u po bela dana sutradan ustupio mesto izlivu odbrane državnih interesa u mozak?
Tematska i stilska raznolikost. Čini mi se da vam nije pričinjavalo veliki problem ni polemizirati s tim, ni lijepiti etikete, ni lansiravati odjebe po nekoliko špranci, a ja sam još uvijek tu. Dakle, u čemu je problem iliti povezanost sa slučajem pacejan?
Link to comment

ne podmeći mi nikakvo podržavanje protjerivanja, podlače. Ja samo totalno odbacujem, principielno, financiranje pune restitucije samo 1 nacionalnoj klasi hrvatskih državljana isključivo zato što su Srbi i zato da nezadovoljni time matični Srbi ne bi razjebali mir u regiji jednoga dana, da, da, jednoga dana. Hrvatska nije šaka pirinča da ju pozoba svaka vrana koja naidže.Bio rat, sjebo dosta stvari, i ne mogu se vratit na staro ko u onom spotu Majkla Đeksona. Ja ga nisam niti poveo, niti zaslužio, i sure as hell ne mislim svojevoljno pristati na to da plaćam vraćanje u prvotno stanje svega što je s njim razbiveno unutar granice moje republike, bez obzira na to tko je to razbio (a nešto su jel razbili neki dragi gosti iz VP Kragujevac, koji su se iz plaćanja razbivenog izvukli nekako lišo). Obnova i povratak, da. Restitucija, ne.Naravno da me mogu prisiliti na to, ali ne moram reć da je to u redu.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
ne podmeći mi nikakvo podržavanje protjerivanja, podlače. Ja samo totalno odbacujem, principielno, proterivanje financiranje pune restitucije samo 1 nacionaln(e)oj klas(e)i hrvatskih državljana isključivo zato što su Srbi . Hrvatska nije šaka pirinča da ju pozoba svaka vrana koja naidže.Naravno da me mogu prisiliti na to, ali ne moram reć da je to u redu.
U jebt ovo mi se pričinilo da sam pročitao
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...