Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

15 hours ago, Tosha2EE said:

Ja imam samo elektricu "rucnu", tj. parkirnu. Koliko mi je god zgodna, pogotovo sto je automatska (sama se aktivira kad prebacim menjac u P, sama se deaktivira kad pipnem gas), toliko mi je napravila i pakao kad mi se ispraznio akumulator. Kocnica ne moze da se deaktivira bez struje, a akumulatoru ne moze da se pridje sa kablovima zbog polozaja auta. Od tada pazim kako je okrenut auto svaki put kada se parkiram. :D

Ista priča :lolol:

Link to comment

Pisalo mi danas kaznu u Stepojevcu, 83km/h u naseljenom mestu. Fora je sto su debili stajali nekih 500m pre znaka za ulazak u neseljeno mesto :isuse: tako da sam po svemu sudeci bio ispravan.  Pandur me uredno uputio na Rakovicu da priznam krivicu i prodjem bez bodova.  Pas mater...

Link to comment

Pa trebao si da slikaš patrolu i da u zapisniku napišeš prigovor gde su se nalazili. E sad pitanje je da li je tu negde znak ili ne.

Edited by Moća
Link to comment

Trebao, ali nisam. Mislio sam da sam stvarno kriv jer su bile kuce okolo i ikad sam krenuo vidim znak. Razmišljao sam i da se vratim, ali vec sam bio u frci sa vremenom. 
 

Sad me sve sve ovo nervira jer sledece nedelje odlazim iz zemlje i nece me sigurno biti par godina i ne bih da ostavljam ovakvu glupost kao rep. 
 

Any advice? Da odem u Rakovicu sa zapisnikom sledece nedelje i probam nesto da izblefiram?

Link to comment
8 minutes ago, Biohemija said:

 

Any advice? Da odem u Rakovicu sa zapisnikom sledece nedelje i probam nesto da izblefiram?

ama jok. teško će biti da su se oni zajebali, tu oko stepojevca se maltene ni ne izlazi iz zone naseljenog mesta idi u rakovicu, priznaj sve kako je bilo, dobićeš par soma kazne i to je to

 

ne znam da li i za taj tip kazni važi da plaćaš 50% u roku od 7 dana

Link to comment
2 minutes ago, Biohemija said:

Trebao, ali nisam. Mislio sam da sam stvarno kriv jer su bile kuce okolo i ikad sam krenuo vidim znak. Razmišljao sam i da se vratim, ali vec sam bio u frci sa vremenom. 
 

Sad me sve sve ovo nervira jer sledece nedelje odlazim iz zemlje i nece me sigurno biti par godina i ne bih da ostavljam ovakvu glupost kao rep. 
 

Any advice? Da odem u Rakovicu sa zapisnikom sledece nedelje i probam nesto da izblefiram?

 

Imao sam slicnu situaciju i iste nemere, plato sam umanjeno. Sudija telefonom imao dobar nastup, lepo me smirio iako sam razvio lepu teoriju zasto i kako sam obisao vozilo u mirovanju :D

Mozda si imao neki znak pre

Link to comment

Ma iseljavam se sledece nedelje iz jebene Srbije i imam mali milion obaveza. Samo mi je jos i ovo falilo :isuse:

NIsta, gledacu da sledece nedelje proaktivno odem do Rakovice pre nego sto mi bilo sta posalju. Ako je par soma nije frka, ako je 10k-20k kao sto mi je pandur rekao bice bas bolno :sad:

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

ne znam da li i za taj tip kazni važi da plaćaš 50% u roku od 7 dana

Ne, to nisu kazne tipa parkiranje, ovo ide na sud.

Za 80 i nešto u naseljenom mestu ide dozvola, mora biti i lepa novčana. Mislim da proaktivno ništa ne može da se uradi prvo moraš dobiti poziv za sud da bi imalo uopšte o čemu da se raspravlja.

Link to comment

A zasto ih lepo ne odjebe u celini i celosti kada vec putuju, zasto da komplikuje covek sebi zivot?

Od toga nema nista i ovako i onako, vratio se za par godina ili ne...

 

Ukratko: ko ih bre jebe.

Link to comment
29 minutes ago, Moća said:

Samo mu fali da mu nakace poternicu.

Za saobracajni prekrsaj?!

Daj ne zajebavaj bre covece, i avion ce da presrecu...

 

Nema od toga nista, ne komplikujte coceku, neka putuje u miru i veselju, a na njihovim papirima neka u sredini izbusi rupu odgovarauceg precnika...

Dalje ce znati sam.... :sleep:

Edited by namenski
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

2 godine je potrebno za zastaru.@namenski i neke sudije funkcionisu kao drzava tj. na sirotinji drve k....

Ma OK, ima i toga, ali su sto se saobracajki tice sanse su minimalne, obaska sto je covek u frci i sto zaista prakticno, tvrdim, ne rizikuje nista: pojeo vuk magarca je ishod koji je 99.99% siguran, mislim ako ih sa apetitom i za dovidjenja odjebe...

Bre poceli ste coveka da tretirate i savetujete toliko frkasto da je malo falilo da ga moderacija prebaci na topik o organizovanom kriminalu... :D 

 

@Biohemija putuj covece i ne brini za manastir, srecan ti put i sve najbolje u tudjini, jebes idenje u razne Rakovice :) 

Link to comment

@namenski Tako ce i biti. Tesko da bih imao vremena da se jos krsim po Rakovici.

Malo me samo nervira sto ce matorcima da dolaze na adresu pozivi na sud i sto ce da salju pandure da me traze jer sam kod njih prijavljen.

 

@Moća 2 godine je ok, ne verujem da cu se vracati pre toga svakako. Hvala :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...