Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

ne znam kakav pad koristiš, ali dok sam ja još bio živ gejmer x-boxov je na kompu radio ka da je pravljen za njega. što mislim valjda prilično i jeste slučaj, pošto ima native podršku na windowsu. 

 

u suštini ga ubodeš i to je to, plug & play što bi naši rekli. sve su mi igre radile odlično (uključujući i witchera i batmana), nikad ništa drndao po opcijama, on-screen promptovi se svi slažu...tako da ako ste za komforno igranje preko kompa (a ja vrlo jesam bio, jebeš miša i tastaturu i grbljenje nad stolom) hdmi u tv, xbox pad (ja imam stari žičani 360, sad da uzimam uzeo bih bežični od xbox one, jedino što bi u tom slučaju trebao i dodatni adapter za komp od oko 20-ak €) i pep da vas vidi

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Ja pre par godina uzeh pad (neka x-box kopija) za Resident Evil 4 i nakon toga ga nisam ni koristio. Sada cak i hokej igram preko tastature.[emoji23]

Zato što si uzeo neki krš smile.png Ja imam Xbox One Elite, s njim igram i na PC i na PS4... da, ima adapter sa se kupi smile.png. Vrhunska stvar

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

primeti da arheolog fura pocophone, a bogami furam ga i ja

 

Ah you think odnos cene i kvaliteta is your ally? You merely adopted the odnos cene i kvaliteta. I was born in it, molded by it. I didn't see the top of the line until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!i

 

:fantom:

Link to comment
ne znam kakav pad koristiš, ali dok sam ja još bio živ gejmer x-boxov je na kompu radio ka da je pravljen za njega. što mislim valjda prilično i jeste slučaj, pošto ima native podršku na windowsu. 
 
u suštini ga ubodeš i to je to, plug & play što bi naši rekli. sve su mi igre radile odlično (uključujući i witchera i batmana), nikad ništa drndao po opcijama, on-screen promptovi se svi slažu...tako da ako ste za komforno igranje preko kompa (a ja vrlo jesam bio, jebeš miša i tastaturu i grbljenje nad stolom) hdmi u tv, xbox pad (ja imam stari žičani 360, sad da uzimam uzeo bih bežični od xbox one, jedino što bi u tom slučaju trebao i dodatni adapter za komp od oko 20-ak €) i pep da vas vidi
Čuj HDMI, to se danas radi bežično
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

u suštini ga ubodeš i to je to, plug & play što bi naši rekli. sve su mi igre radile odlično (uključujući i witchera i batmana), nikad ništa drndao po opcijama, on-screen promptovi se svi slažu...tako da ako ste za komforno igranje preko kompa (a ja vrlo jesam bio, jebeš miša i tastaturu i grbljenje nad stolom) hdmi u tv, xbox pad (ja imam stari žičani 360, sad da uzimam uzeo bih bežični od xbox one, jedino što bi u tom slučaju trebao i dodatni adapter za komp od oko 20-ak €) i pep da vas vidi

 

za ovu novu verziju xbox one kontrolera ne treba ni adapter, moze preko blututa™. pazaricu i ja taj kad vise ne budem mogao da odolevam prelasku na w10...

Link to comment

vidi se da sam pokojni gejmer, nisu mi baš informacije najsvežije :sleep:

 

renne kako ide bežično povezivanje, to bi mi moglo koristiti...chromecast?

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
aj molim te pusti link na pm gde si i šta si tačno uzeo, da ne moram da se drndam sa recenzijama i proučavam ako tebi već radi poso 
Ma meni sve radi direktno. Lg tv iz 2019 godine, ima ugrađenk tako da se ne drndam sa dodacima
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...