Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

1 hour ago, arheolog1981 said:

Evo sad je crni petak akcija na PSN US do 2. Decembra. Imate GoW za 10 dolara, Days Gone za 20, Spiderman GOTY isto 20, Horizon 10, Persona 5 10 dolara...

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

Jel rade kartice domaćih banaka za kupovinu na US store? Ranije mi nije prihvatao. Ovaj Spiderman je jako primamljiv.

Kupio GoW malopre u radnji.

Link to comment

Ne, moraš da uzimaš dopune na g2a, offgamers i sličnim sajtovima. I naravno adresa na PSN nalogu negde na Aljasci, Montani ili Oregonu gde nema PDV na igre :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Ala ste ga zbunili.

 

Ukratko uzmi PS4, ne treba ti pro sve radi i na obicnom, posebno ako ces uzeti narednu konzolu. ima microsoft ekskluzive ali nisu bas da padnes na dupe.

 

PS Plus ti daje dve igre mesecno, koje zadrzavas dokle god ti traje ta godisnja pretplata. Pozuri pa kupi tu pretplatu do ponedeljka popodne jer ce umesto 60 biti 45 Uz to imas i online igranje koje neke igre zahtevaju i saveovi ti idu na cloud ali to je zaista manje bitno. I imas te popuste koji su veci ali to se menja na nedeljnoj bazi pa kako naletis. i igre ne moras da odmah skines dovoljno je samo da ih u tom mesecu zapljunes u library pa skidaj kad hoces.

 

dodatan razlog da se odmah otvoris za PS plus je sto ces onda zakaciti igre iz prethodnog meseca (Odlican Nioh i Outlast 2 koji jos nisam igrao ali je kec bio ok) i iz novog meseca (Titanfall2 i neki Motocross) 

 

Gotovo identičnu stvar imaš za XBox - Xbox Live Gold membership.

Link to comment

:D

Volim te RL re-kreacije igara, Viva la dirt league i sl.

 

Što se GoW tiče, jbt, kakva igra 🥰 Izgleda fenomenalno, akcija vrhunska, a Kratos je težak otac, podseća me na mene. Što bi moja ćera rekla danas: a zašto stalno govori "Aj du nat nou"?

 

Link to comment

Ma ja sad i na PC sve igram na gamepadu, miš i tastatura su izbačeni. Disco Elysium sam morao s mišem jer nema podršku, ruka mi se ukočila :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...