Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

10 minutes ago, ToniAdams said:

aha. hvala.

nisam tako skapirao. ortak mi je nesto govorio da mozes bukvalno da svuces igru i rabis dokle hoces.

pricam o cetvorci, znaci o toj opciji ako bih pazario.

Ovo postoji, servis PS now, dok god placas pretplatu mozes da strimujes ili downloadujes igre i igras ih na svojoj konzoli. 

Link to comment
47 minutes ago, ToniAdams said:

aha. hvala.

nisam tako skapirao. ortak mi je nesto govorio da mozes bukvalno da svuces igru i rabis dokle hoces.

pricam o cetvorci, znaci o toj opciji ako bih pazario.

Dobijaš tri igre za dž na mesečnom nivou, tj kupuješ ih za 0 eura. Plus ovo što kaže zabalujev, online igranje

Link to comment
Dobijaš tri igre za dž na mesečnom nivou, tj kupuješ ih za 0 eura. Plus ovo što kaže zabalujev, online igranje
Dobijaju se dve igre mesečno za PS4, nema više free igara za PS3 i Vitu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
ok, to je znaci taj ps now
Ne PS Now je odvojen servis gde preko klauda možeš igrati odabrane PS3 i PS4 igre na PC. PS Plus je servis koji omogućava online igranje na PS4 i dobijaš dve free igre mesečno koje možeš igrati dok god imaš PS plus pretplatu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
A jel neko probao PS now, kako to radi, za nas smrtnike bez PS konzole?
I jel ima krstenih igara (pomenuti GoW), ili samo neki Sensible Socceri?
Ima Uncharted 4 i Gow, privremeno do 4. Januara. Inače oko 700 igara je dostupno. Igrao sam pre nekoliko godina, ok je bilo ali je bilo laga. Zahteva barem 20 Mbps net...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Da, u pravu je arheolog za sve, i ja sam prezupcio. Za osobu koja bi kupovala original konzolu (sto sam razumeo da bi Toni uradio) playstation ima i seriju "playstation hits" igara gde prodaju neke od svojih najboljih igara od pre par godina dosta jeftino (10-20$)

Link to comment

Evo sad je crni petak akcija na PSN US do 2. Decembra. Imate GoW za 10 dolara, Days Gone za 20, Spiderman GOTY isto 20, Horizon 10, Persona 5 10 dolara...

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Ala ste ga zbunili.

 

Ukratko uzmi PS4, ne treba ti pro sve radi i na obicnom, posebno ako ces uzeti narednu konzolu. ima microsoft ekskluzive ali nisu bas da padnes na dupe.

 

PS Plus ti daje dve igre mesecno, koje zadrzavas dokle god ti traje ta godisnja pretplata. Pozuri pa kupi tu pretplatu do ponedeljka popodne jer ce umesto 60 biti 45 Uz to imas i online igranje koje neke igre zahtevaju i saveovi ti idu na cloud ali to je zaista manje bitno. I imas te popuste koji su veci ali to se menja na nedeljnoj bazi pa kako naletis. i igre ne moras da odmah skines dovoljno je samo da ih u tom mesecu zapljunes u library pa skidaj kad hoces.

 

dodatan razlog da se odmah otvoris za PS plus je sto ces onda zakaciti igre iz prethodnog meseca (Odlican Nioh i Outlast 2 koji jos nisam igrao ali je kec bio ok) i iz novog meseca (Titanfall2 i neki Motocross) 

 

PS Now ti je strimovanje igara, realno ako si imao PS3 i sad uzmes PS4 ne treba ti  NOW ni za kurac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...