Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Na turnirima se igra na poene. Poeni se dobiju za svaki kill +1 poen i boduje se plasman. Ako ostaneš živ u top25 dobiješ +3 boda, ako doguraš do top15 dobiješ još 2 boda, pa za top5 još 2 poena i za pobedu još 3.

Tako se nagrađuju i agresivni igrači koji ulaze u fajt i u ranoj fazi partije, tj da pobednik turnira ne bude neko ko se samo sakriva do pred kraj.

 

Ja pobedio jednom u novembru prošle godine i to se i dan danas prepričava kod mene u kući.

čuvaju se i screenshotovi za generacije

 

spacer.png

 

 

 

Link to comment

Ja tek pre par dana provalio novi Shadowrun serijal. Zapoceo Return i stoji da je linearan, no atmosfera je odlicna, uz razvoj skillova koji podseca na Mass Effect, sto je jos jedan plus. 

Procitah da su kasnije kampanje ispolirane i dosta bolje u celini. Bumo videli.

Link to comment

Procitah. Ala vreme leti, cetiri godine prodjose. Naravno tu je bio i Weenie, kao dezurni glas razuma.:laugh:

Instalirah sve kampanje pa polako. Problem je sto ja uporedo igram bar jos 10 stvari.:rolleyes:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja naravno jos nisam zavrsio Shadowrun Returns, a setih se da imam PSX emulator, pa navalio na Breath of Fire 3, koji nekim cudom nisam bio odigrao. Cetvorku i dalje imam na disku. Nju sam prelazio par puta, pa mi se i dalje vise dopada (recimo da je ispolirana verzija trojke). Pecanje je i u trojci ekstra; da ne zaboravim da nagomilam Black Porgy, do sledeceg boss fajta.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Otišao na epic da instaliram Fortnite,kako bih iznenadio bratanca,a ono treba 40+gb prostora :wacko: ,ma važi drugi put.

 

Saznao da postoji neki stream servis PS Now . Koristio neko ,jel može iz Srbije nismo na spisku.

  Igrao bih last of us ,uncharted uglavnom PS3 izdanja ovo novo sumnjam da može da liči na nešto preko streama 

Link to comment



Otišao na epic da instaliram Fortnite,kako bih iznenadio bratanca,a ono treba 40+gb prostora :wacko: ,ma važi drugi put.
 
Saznao da postoji neki stream servis PS Now . Koristio neko ,jel može iz Srbije nismo na spisku.
  Igrao bih last of us ,uncharted uglavnom PS3 izdanja ovo novo sumnjam da može da liči na nešto preko streama 


Radi iz Srbije, treba ti prilično dobra internet konekcija da ne laguje. Ja sam probao davno i nisam bio zadovoljan kako radi, čujem od drugih da se nije specijalno popravilo...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Htedoh da uradim roster update za MVP Baseball 2005, no smorise me na MVP mods. Prvo me nervira kada traze sign in, zatim pass odredjene jacine, pa stalna cekiranja i kliktanje na one glupave slike. Na kraju je konfirmacioni mejl otisao na pogresnu adresu, a ne mogu da ispravim istu (pripada drugom korisniku). Smorio sam se skroz.:dry:

Vracam se na Breath of Fire. 

Lakse bih upao na sajt bezbednosne agencije nego ovde.:huh:

Link to comment

Zaboravio sam kakva je navlaka ovo. Kontrole su odlicne, zacas se snadjes i nakon toliko vremena. 2K je recimo imao intuitivan picing i uzasno nezgodan fielding. Ovde je sve kako treba. U trenutku znam kako treba baciti na koju bazu, odlicna kontrola piceva. Za udaranje sam i pre bio dunster, no bar sam umeo da zveknem HR tu i tamo; sada treba i to nauciti ponovo, a kvalitetan AB je vec nemoguca misija.:rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...