Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?
Danke, sad ću da pojurim klince iz komšiluka, sigurno imaju. cool.gif
Link to comment
CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?
Ako mislis bas na CoD4, naravno da moze. Treba ti samo Xfire ili All-seeing eye (za pretragu servera) i udri. I zver od kompjutera, naravno <_< Ja sam igrao malo kod druga i mnogo je dobro...
Link to comment
CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?
CoD4, kao i svi prethodnici, ne valja ni da se protrči kroz njega, već je pravljen za multiplej, gde je igra jednostavno ultramegaturbofenomenalna :)
Link to comment
Bilo je priče o igranju Civ4 preko neta...Da li još uvek ima zainteresovanih? (i da li je moguće igrati sa "verzijama" koje većina nas ima, a da nismo platili 100$?)
mole se bednici da se iščupaju iz ralja piraterije i da odigramo nešto pošteno, a ne kao radomani kradovići da se grebu i još zahtevaju blagodeti net igrarija.btw, u životu nisam odigrao multiplayer civ. jel neko probao četvorku?
Link to comment
mole se bednici da se iščupaju iz ralja piraterije i da odigramo nešto pošteno, a ne kao radomani kradovići da se grebu i još zahtevaju blagodeti net igrarija.btw, u životu nisam odigrao multiplayer civ. jel neko probao četvorku?
Preko mreže sam igrao FreeCiv na Linuxu, ali 4 nisam probao. Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...
Link to comment

Evo jos jednog predloga za PPP multiplay - www.teewars.comteewarsactionez1.pngFully Freeware klon Soldat-a, sa cartoon-olikom grafikom. Tabao sam se sinoc sa nekim Poljacima jedno pola sata i bilo je poprilicno zabavno :lol: Ako ima 3-4 zainteresovanih mogu da kreiram PPP members only server u dogovoreno vreme.

Link to comment
Cekaj, bre, koga vodis? Ja sam u Engleskoj pokusao sa Boltonom dva puta ali nije islo, nije bilo para a nisam hteo da prodam Anelku razbijaca i najebah k'o zuti <_<
A koga bih vodio? Naš najsrpskiji <_<
Link to comment
CoD4, kao i svi prethodnici, ne valja ni da se protrči kroz njega, već je pravljen za multiplej, gde je igra jednostavno ultramegaturbofenomenalna :)
Singl je za protčavanje, a multiplejer izgleda više nego obećavajuće.
mole se bednici da se iščupaju iz ralja piraterije i da odigramo nešto pošteno, a ne kao radomani kradovići da se grebu i još zahtevaju blagodeti net igrarija.
Nove igre malo sporije dolaze kod nas, ali u pravu si. Ne treba da drvimo o tome ovde.
Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...
Plato-plus. Ne mogu da se zakunem ali čini mi se da sam je video i u Rodiću na rasprodaji.
Link to comment

Trebao bi ovih dana da uzmem Wii najverovatnije u Beosoftu pa me zanima jel neko igrao ili mozda ima i kakva su iskustva? Jel stvarno toliko zabavno kao sto izgleda?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...