Jump to content
IGNORED

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

Mozete li mi preporuciti neka nasa bela vina koja bih odnela osobi koja najvise voli ona bela vina sa Rajne? To su valjda neka jaca vina koliko sam razumela. Moze i neko koje nije belo a koje bi islo uz ukus (znate kao kada neko voli Krusovice tamno pivo pa vi kazete "e probaj onda ovo...")

//Pojma nemam o vinima

 

Dodatno sto moram da potrazim na beogradskom aerodromu, nadam se da imaju tamo neki valjan izbor, no to cu saznati kada dodjem do nekih imena..

Link to comment
  • 8 months later...
On 1/7/2018 at 8:18 AM, Đipalo Junuz said:

Vinoznanci, završila se godina, šta od domaćih vina koja su izašla na tržište tokom 2017. predlažete laicima da probaju?

Doja prokupac 2015.

Edited by kenta
Link to comment
On 4/10/2017 at 3:04 PM, I*m with the pilots said:

Mozete li mi preporuciti neka nasa bela vina koja bih odnela osobi koja najvise voli ona bela vina sa Rajne? To su valjda neka jaca vina koliko sam razumela. Moze i neko koje nije belo a koje bi islo uz ukus (znate kao kada neko voli Krusovice tamno pivo pa vi kazete "e probaj onda ovo...")

//Pojma nemam o vinima

 

Dodatno sto moram da potrazim na beogradskom aerodromu, nadam se da imaju tamo neki valjan izbor, no to cu saznati kada dodjem do nekih imena..

 

Znam da ti sada malo znači ali samo sam hteo da napišem da Radovanović Rajnski rizling k i d a :)

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

 

Znam da ti sada malo znači ali samo sam hteo da napišem da Radovanović Rajnski rizling k i d a :)

Dodacu na spisak, stoji mi i dalje u telefonu :) Uzeli smo tad neki Rajnski rizling, ali ne secam se koji (mozda i taj) - nisu imali bas neki veliki izbor na nasem aerodromu. Nisam dobila povratnu informaciju jos uvek, da li je bilo dobro ili ne - ne znam da li da navaljujem da pitam, posto je bio deo poklona :D

Link to comment
On 1/8/2018 at 3:47 PM, aram said:

Dolazi li neko od naših vinara na sajam u Diseldorf?

 

Budimir, Toplicki, Zvonko Bogdan, Boza, Despotika, Lastar, Aleksicke, Erdevik, Rubin i standardno Zaric rakije.

 

Verovatno ce i Doja, bili su prosle godine sa Toplickim.

 

Konacno je Srbima doslo iz dupeta u glavu pa se organizovali za ProWein.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...