Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Pa dobro, 43-45 je standard za americke serije (osim premium cable). Za sada je odlicna ova pacific NW verzija, doduse, odgledao sam samo 3 epizode, ostavicu resto za preko leta. Danska verzija t.j. original, takodje otkida. BTW shefe, 1 je murder suspect Echolls: Sheriff Lamb: You might want to get a lawyer. Logan: What, for this charade? Just get me the first sober public defender you find in the hall, put the bail to my black AmEx, and call me a limo. :Hail: :Hail: :Hail: Edit: nepismenost na engleskom i neuspesan pokusaj da pronadjem klip.

Edited by mandingo
Link to comment

zaima me da li je ovo jedna od onih serija gde pizdis cele nedelje da bi video sta ce da se desi u sledecoj epizodi? ako je tako najbolje da sacekam pa da odgledam sve odjednom.

Link to comment
zaima me da li je ovo jedna od onih serija gde pizdis cele nedelje da bi video sta ce da se desi u sledecoj epizodi? ako je tako najbolje da sacekam pa da odgledam sve odjednom.
Jeste veruj mi....Napisah ranije popio sam jastuk u glavu zbog toga....
Link to comment
ima li druga sezona danske serije ikakve veze sa prvom?uzela bih da je gledam, ali se bojim spojlera.
Priča nema nikakve veze, ali se na nekoliko mesta pominju događanja iz prvog serijala. To bi moglo da ti pokvari praćenje prve sezone, ako previše rano otkriješ neke stvari.A možeš slobodno da odgledaš i prvi serijal u originalu, nakon ovih 4 ili 5 epizoda rimejka, mogu da konstatujem da je original bolji. Mislim, nije rimejk rđav, daleko od toga ali ipak nema onu opaku atmosferu originala. Bar po meni.
Link to comment

sad mi pade na pamet, onaj glavni muski saradnik kandidata za gradonacelnika, sto su mislili da je on leakovao informacije novinarima - on je valjda igrao onog priglupog marinca u generation kill. od prve epizode the killing nisam mogao da provalim odakle mi je poznat...

Link to comment
Primetih da se izvesni Laser Lotus registrovao na forum, te bih mu ovim putem porucio da je ocigledno covek od ukusa. ^_^
..a ja da sam mu se setio nika dok sam sinoc gledao Community :)edip: sezona 1 , epizoda 20 Edited by Sir Oliver
Link to comment

super je bila epizoda. mislim da je jasno da bennet nije ubica, previse je u fokusu. onaj lik sa teleskopom je rekao det. linden da je osim benneta tu bio josh neko 'one of your kind'. ja sam prvo pretpostavljao da misli na to da je taj neko zena, a linden je odmah pomislila na bennetovu zenu, ali mislim da uopste ne mora da znaci. moze da bude da je samo neko njene gradje, neko nizak [npr ljigavac jamie, a mozda i gwen], no mozda se to 'one of your kind' odnosi na to da je taj neko policajac [mada, ko zna kako bi ovaj i sa teleskopom mogao da provali da je taj neko policajac].odlicna je serija :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...