Jump to content
IGNORED

tenis - kladjenje


Fins fleet

Recommended Posts

Igrao sam Nadal - Ljubicic 17.5+, mislim da ce Ljuba moci do 6. edit na 6:1 3:1: Dobro da sam otvorio topic sa ovim, ne bi valjalo da je drugacije.

Edited by Fins fleet
Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    18

  • loser

    16

  • Feindouno

    15

  • Fins fleet

    12

ako mi objasnis sta ti znaci 17.5+ u tenisu, onda ti mozda i odgovorim :lol:a, cekaj, trazio si strucnjake... a jbg onda
Ukupno gemova. Dakle, 6:3 6:3 dobijam, 6:3 6:2 pucam.
Link to comment
Ne znam da li da odigram Rodjera uzivo, gubi 6-4 4*-3 i igra grozno. Kvota je 3-4, zavisi u kojoj je fazi gem.
Ja se razmisljao u pocetku zbog Melcerove povrede, ali izgleda da mu ne smeta toliko.
Link to comment
Ne znam da li da odigram Rodjera uzivo, gubi 6-4 4*-3 i igra grozno. Kvota je 3-4, zavisi u kojoj je fazi gem.
ja uzeo rogera na 2.30 to win 1. set kod 2-4i jos 2.50 da uzima mec (cim je jodler breaknuo u drugom) :isuse:
Link to comment

Krenuo sam sa Ferer - Troicki 18,5+ ali ovaj pajser na 6:3, 5:3 izgubi servis... u principu ne vredi nesto igrati kad dodje ova faza turnira, gde su vec izraziti favoriti, tj male kvote, a na drugoj strani nema mnogo prostora za hvatanje kladionica na krivoj nozi.edit: od dobrih kvota ove nedelje sam uhvatio Gulbis - Raonic cistu dvojku za 2,50, Robredo - Verdasko 2:0 za 2,90 i da Ljubicic uzima Berdihu bar set za 1,90. Kad igraju Nadal - Ljubo ili Murray - Gil, tu jedino da se probaju +/- gemovi, gde stave granicu na 17, 18 pa ti gledaj u pasulj dal ce biti mega kidanje ili obicno kidanje.

Edited by Daddy Cool
Link to comment
Ko god se kladi na tenis, narocito zenski, treba da ide na posmatranje.
Otprilike... mada ja volim da odigram protiv Ane i Jelene kad su u kanalu ali uglavnom ono malo sto uplatim bude uzivo ako gledam mec, recimo ovo:
Link to comment

Ma ima da se probere. Na početku ovih većih turnira je dobra ponuda. Neko ko je na prethodnom turniru daleko dogurao (a nije od ovih top igrača) obično puca brzo. Ili kad igraju profi dublovi protiv singlera koji gledaju što pre da ispadnu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...