Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Naručio na njihovom sajtu. Platio PayPal-om. Sve uredno stiglo. Ispoštovali sve rokove. Na kutiji napisali neku malu vrijednost pa me s carine zvali da im profaksam račun i potvrdu o uplati. Sve prošlo ok. Ja zadovoljan.

Link to comment
http://www.androidin...-dual-core.htmlvidim da ima tastaturica i svašta nešto...kako mu radi wi-fi?da li se greje?kako mu radi os, vidim da se priča dosta o tome po forumima...ima i dark elf custom rom...Jako primamljivo zvuči, jaaako, mada sam razmišljao o 10" za po kući..Nego, kako ide carina, koliko su ti uzeli?
Neko vrijeme istraživao šta bi mi bilo najbolje uzeti. Dvoumio se između ovog što sam uzeo i http://www.zenithink.com/Do sada nisam imao nikakvih problema sa wi-fi Radi bez problema. Malo više se grije kada je uključen wi-fi al' je podnošljivo. Bez njega se ne grije. Što se tiče OS, jednom sam imao slučaj da sam htio uređaj poslati u sleep mod, ali je iskočila neka mreža na ekranu. Bio mi uključen pdf reader u tom trenutku. Ne znam ima li to ikakve veze. Nakon toga se nije više pojavljivalo. Ni to, ni neki drugi problem.Kao što sam napisao prije, jedino što mi se ne sviđa je to što se duže puni nego što sam ja kontao. Ne znam da li je do punjača ili je to tako. Uskoro ću dobiti novi punjač pa ću vidjeti. Ekran je po meni i više nego dobar.Što se tiče carine, ne mogu ti reći kako je u Srbiji jer sam ja u BiH. Kontam da je procedura ista, samo je (možda) razlika u tarifi i % pdv-a. Ja sam na fakturnu vrijednost platio carinu po tarifi 10%, onda 17% pdv-a na to. I 10 KM (5 evra) neke administrativne takse. To je to.U svakom slučaju, ja sam zadovoljan i ispunjava sva moja očekivanja. I više od toga.
Link to comment

Razmisljam se da pazarim tablet al moram reci iskreno da ne znam gotovo nista o njima. Pazario bi neki od jeftinijih (100-150 evra) al ako moze da sljaka za posao, sto podrazumeva standardnu konekciju na net, usb port, dovoljno jaku memoriju da sljaka razne web interfejse i da moze da se na njega instaliraju razni programcici kao na standardni ljaptop. Moze li to tablet da postigne? Ima li neko od vas iskustva sa njima?

Link to comment
Razmisljam se da pazarim tablet al moram reci iskreno da ne znam gotovo nista o njima. Pazario bi neki od jeftinijih (100-150 evra) al ako moze da sljaka za posao, sto podrazumeva standardnu konekciju na net, usb port, dovoljno jaku memoriju da sljaka razne web interfejse i da moze da se na njega instaliraju razni programcici kao na standardni ljaptop. Moze li to tablet da postigne? Ima li neko od vas iskustva sa njima?
Standardni programcici za laptop nece ici na tablet.Win i Android. Neke "zamenske" mozes naci ali ne ocekuj bas1:1...Najbolje da smislis za sta ga sve planiras koristiti pa onda odluciti.Dalje, komfor laptopa i prave tastature neces imati na tabletu, pa ako imas puno kuckanja...
Link to comment

To ako je android tablet, a win tableti, posebno jači, zar ne mogu da zavrte i nešto ozbiljnije?Mada to je verovatno davno prošlo vreme, postojali su neki hibridi, sa tač skrinom i tastaturom koji su se okretali poput tableta i imali relativno normalne operativne sisteme.Mada bi se to moglo vratiti lagano, i vraća se, samo sa androidom, na žalost. A apple i samsung i prateća svita sa svim njihovim tužbama i mikrosftovi megalomanski planovi o preuzimanju gotovo kompletnog tablet tržišta sa win8 sigurno ne pomažu..e ovako je izgledaloTablet.jpg

Link to comment
Razmisljam se da pazarim tablet al moram reci iskreno da ne znam gotovo nista o njima. Pazario bi neki od jeftinijih (100-150 evra) al ako moze da sljaka za posao, sto podrazumeva standardnu konekciju na net, usb port, dovoljno jaku memoriju da sljaka razne web interfejse i da moze da se na njega instaliraju razni programcici kao na standardni ljaptop. Moze li to tablet da postigne? Ima li neko od vas iskustva sa njima?
+1 se razmishljam, samo sto posao ne dolazi u obzir, na tome posao ne moze da se radi... osim chitanja pedeefova uz neshto minimalno komentarisanja. vishe da se muva po netu i da se deca sigraju i da nije mnogo mali naoko i da nije veci od 15 iljada. problem je sto nemam ama nikakvo iskustvo ni sa ozbiljnijim telefonima a kamoli sa tabletama. da pitam brata sam reshila da necu, on je mekovski vernik, a sa fanaticima gledam da neam posla. a vi ste fini svet, a ja sam josh lakshi korisnik od ovog shana jana ^_^
Link to comment
To ako je android tablet, a win tableti, posebno jači, zar ne mogu da zavrte i nešto ozbiljnije?Mada to je verovatno davno prošlo vreme, postojali su neki hibridi, sa tač skrinom i tastaturom koji su se okretali poput tableta i imali relativno normalne operativne sisteme.Mada bi se to moglo vratiti lagano, i vraća se, samo sa androidom, na žalost. A apple i samsung i prateća svita sa svim njihovim tužbama i mikrosftovi megalomanski planovi o preuzimanju gotovo kompletnog tablet tržišta sa win8 sigurno ne pomažu..e ovako je izgledaloTablet.jpg
Da to su bili neki notebook-ovi(netbook-ovi?) koji su se mogli koristiti i kao tableti. Normalan Win na njima.HP-a sam video, Lenovo sam na njihovom sajtu... Ali toga vise nema, cini mi se. I ozbiljan novac, daleko od 100-150 €
Link to comment
meni se svidja asus transformer, jer ima i tastaturu koja se moze prikaciti i bateriju dodatnu. to je upravo ono sto bih ja trazio da imam 500evra viska
I meni bi bas taj odgovarao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...