Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

The End of the Capitalist Era, and What Comes Next

 

http://www.noogenesis.com/pineapple/fisherman.html

aha, Hoze™&family jedu sashimi/!?!/ili prodaju?

pre mi se cini da je u pitanju 1 starac focho™ iz hemingvejevog romana ili glooostaa/tako se izgovara Gloucester/ momci imortalizovani u perfect stormu koji pokusavaju da zarade za koru leba™

kad sam vec kod tune/obzirom da moja ekipa&ja imamo obicaj da nakon dobrog tuluma svratimo na fish auction u 5 ili 6 sabajle - cisto radi zajebancije/ - primecujem tune za $5k-$7k po komadu; koliki je profit margin, ne znam, obzirom na cenu benzina I radne snage da se uhvati 1 debela tuna od 500 ili samo 150 funti

izgleda Hoze™ nema problema da ih vadi 1 po 1 iz okeana - mozda I podeli svoj recept sa ribolovackom populacijom I/ili ima dobru distributersku mrezu koja mu omogucuje da zaradi 1 top dollar po funti?

Link to comment

^u japanu apsolutno/koliko cujem/; u velikim US gradovima takodje kad se ugrade troskovi shippinga... mislim na moje malo ribolovacko selo gde ih hvataju&prodaju nama lokalcima da se posteno&jeftino ozderemo

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A moze li biciklom da se ide na posao 100km udaljenosti?

Kako da ne moze: http://www.gizmag.com/odyssey-electric-trike/31158/

 

One charge will be good for a range of 50 miles (80 km) on power only, which if you are prepared to pedal, can be stretched out to 80 miles (129 km).

Herte puts the recharge time at approximately three hours with the charger using a standard 110-volt two prong plug,

 

A moze li to da izgleda onako cool?

Kako da ne moze:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...