Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

5 minutes ago, Time Crisis said:

 

S tim što sad (i odavno već) imaš u Srbiji definitivno ne bi morao da radiš u magacinu. :)Inače ne znam šta ti znači to sa razvojem, zar ti ne beše sasvim dovoljno da imaš krov nad glavom i čeprkaš nešto u bašti, kakav sad razvoj, zar da Beograd, Niš ili Subotica budu kao Seul, Melburn ili ne daj bože Sidnej? :fantom:

 

Ti si u Srbiji pa bi trebalo jos bolje da znas o cemu je rec i zbog cega su milioni otisli i ne vracaju se. 

Link to comment
8 minutes ago, noskich said:

 

Zavisi od godine. Mnogih godina Tajland je bio prvi. Male su varijacije iz godine u godinu.

 

Da li si uopšte pogledao link? Koje konkretno godine?

Edited by peralozac
Link to comment
1 minute ago, Indy said:

 

 

Ima toga jos mnogo. Samo mi je zao onih africkih sportista, poverovali ljudi u "dobar zivot u Australiji", pa ostali kao azilanti, sta ih snadje, jos ce da zaglave u detention centres konc logorima...

Link to comment
7 minutes ago, noskich said:

 

Ti si u Srbiji pa bi trebalo jos bolje da znas o cemu je rec i zbog cega su milioni otisli i ne vracaju se. 

 

Da bi plaćali preskupe stanove u plutokratskim metropolama...?

Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

 

Da bi plaćali preskupe stanove u plutokratskim metropolama...?

 

Ti sto i dalje veruju u taj balon od sapunice placaju, sto rentu sto kredite. Ja rentu ovde ne placam od 2009-te godine i nikada u zivotu nikome nista nisam dugovao. I to ne planiram da menjam ako bas ne moram.

Edited by noskich
Link to comment
1 minute ago, noskich said:

 

https://tradingeconomics.com/thailand/unemployment-rate

 

Unemployment Rate in Thailand averaged 1.45 percent from 2001 until 2018, reaching an all time high of 5.73 percent in January of 2001 and a record low of 0.39 percent in November of 2012.

 

Slabo je to i može mnogo mnogo bolje. Pogledaj Belorusiju, Mjanmar i ostale napredne ekonomije u linku koji sam ti dao.

 

Aaaaa, tek sad kapiram, ti u zanosu direktno prevodiš na noskičevski :D. Da ti prevedem na srpski, to "record low" iznad ne znači svetski rekord već samo njihov lični tajlandski rekord.

Link to comment
14 minutes ago, noskich said:

 

Ti sto i dalje veruju u taj balon od sapunice placaju, sto rentu sto kredite. Ja rentu ovde ne placam od 2009-te godine i nikada u zivotu nikome nista nisam dugovao. I to ne planiram da menjam ako bas ne moram.

 

U čemu je onda problem? :)

Link to comment

Slušaj @Time Crisis jako je komplikovana i sensitivna tema silovanja... koja je de facto problem u Zapadnim zemljama, pa i verujem u Australiji i nije iskreno nikome za zajebanciju takva vest i takva diskusija, niti je tema primerena ovom forumu ili muškarcima, barem ne ovom delu foruma...

 


Sticajem okolnosti, živim u tom razvijenom Tajlandu I Vijetnamu, i mogu da kazem da su tek stravičniji hejzinsi i rituali zlostavljanja nego igde drugde u Evropi,

baš mi je žao  @noskichu što ti rušim snove, ali eto kada voliš da pričaš o Jugoistočnoj aziji, a ne govoriš o tome kako ljudi jedu ljude, umiru od najeftinije brlje i droge, i gde je raj za pedofile......Da ti otvorim oči jer nas ubeđuješ, ubedi prvo svoju suprugu da se vrati sa malim detetom nazad i ubedi sebe da napustis dobro placen posao PMOa za koju ni nemaš zvanje.

 

Kada budeš posalo svoje dete na školovanje u te zemlje, gde bukvalno ljudi jedu ljude i život je bezvredan, nema socijale i podrške države...onda pričaj svima nama kako je život idealan

Link to comment
1 hour ago, peralozac said:

 

Slabo je to i može mnogo mnogo bolje. Pogledaj Belorusiju, Mjanmar i ostale napredne ekonomije u linku koji sam ti dao.

 

Aaaaa, tek sad kapiram, ti u zanosu direktno prevodiš na noskičevski :D. Da ti prevedem na srpski, to "record low" iznad ne znači svetski rekord već samo njihov lični tajlandski rekord.

pitaj ga o drogiranju, prostituciji i krvnim parazitima, koliki procenat bezzemljaša tj ljudi bez drzavljanstva živi tamo.

Link to comment
36 minutes ago, MilenaS said:

Slušaj @Time Crisis@noskich jako je komplikovana i sensitivna tema silovanja... koja je de facto problem u Zapadnim zemljama, pa i verujem u Australiji i nije iskreno nikome za zajebanciju takva vest i takva diskusija, niti je tema primerena ovom forumu ili muškarcima, barem ne ovom delu foruma...

 

 

Šta ti lupetaš

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...