Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Rešio i ja da na kraju probam taj Xiaomi. Morao sam da promenim ovaj krš od Motorole, zeza me na svakom koraku.

Preferiram stock Android ali je jako slab izbor, ne volim ni notch. Pre par meseci se bio zagrejao pa odustao od P30 Pro, nemalo para, a ne svidja mi se nikako taj EMUI, čak i MIUI deluje znatno bolje.

Gledao sad Honor 9x preko paketa, simpa telefon, ali ipak dosta slab. Prelomio ipak da to bude Mi 9T ali ne isplati mi se kod operatera. Čini se da model nudi dosta za te pare, on je valjda naslednik Pocophona. Ima i skuplja pro verzija sa jačim procesorom ali dosta mi i ovo. Nemam iskustva sa tom motorizovanom prednjom kamerom, a ni bilo ko oko mene, valjda neće biti problem.

Edited by mraki
Link to comment

Jeste, do wifija je ako se i dalje skida toliko. Tj možda je i do njihovog servera, ja se sećam da su prvi apdejtovi za Xiaomi išli malo sporije sa njihovih servera, ali se jako brzo vratilo u normalu.

 

Link to comment
48 minutes ago, banecare1 said:

 

one plus 7 i resen problem :cool:

 

 

7 Pro, 7 ima notch :D

Ali to ti kažem, samo mi se ne daju pare za njega, pa će valjda poslužiti i Šaomi...

41O5u32e0PL.jpg

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...