Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Trump reversed course on Huawei. What happens now?

Quote

Six weeks after Huawei was blacklisted by the US government, President Donald Trump had what the Chinese telecom firm described as a "U-turn."

Trump said Saturday that "US companies can sell their equipment to Huawei," allowing the transactions won't present a "great, national emergency problem."

 

 

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kad već nisam prošle godine uzeo Mi A2 već onu bezveznu Motorolu, čekao da vidim na šta će Mi A3 da liči. Predstavili ga danas sa ekranom dosta lošijim nego kod prošlogodišnjeg modela, vratili se na 720p. :frust::isuse:

Link to comment

Pa nije tako jednostavno, nije dovoljno bolji od ovog što imam trenutno.

Ali ko još daungrejduje nove modele, kako im to uopšte padne na pamet?! Možda će kasnije izbaciti i neku pro verziju. :unsure:

Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Izvini, ja čitam p30.

 

Ne razumem, što ne bi bilo google aplikacija, pa ono sa google-om i dalje nije rešeno? Zanimljivo.

 

Imam mate 20x i najbolji telefon na svetu ikad.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 1 month later...

Drugar ima tablet i uzeo je VIP paket sa 10gb neta međutim za vikend gledao neke serije onlajn i otišlo nmu sve ali mi nije jasno kako tj. vidim šta mu je pojelo ali zbog čega ne znam. Potrošnja kaže Chrome 6,86Gb i to je ok jer je preko nekog sajt apogledao 6 epizoda Piki blajndersa ali onda ima host 5,83Gb? i Android  2,77gb. Napominjem da je ovo sve potrošeno za bukvalno manje od nedelju dana zato mi i ne idu u glavu ove dve druge stavke. Da li treba isključiti bacground net? Šta još predlažete? Evo slike sa potrošnjom:

problem tablet se.jpg

Link to comment

ovo "User: Host" ignoriši, to ti je samo klasifikacija onoga što vidiš u delu "App usage".

 

a ovo "Android OS" to su automatski update-ovi uglavnom, Google backup ako je uključen... obzirom da je nov telefon pretpostavljam da je po uključivanju krenuo da skida update-ove za sve živo.

 

ne bih rekao da se desilo išta alarmantno.

 

i neću ni da pitam što prži net na serije, što nije na wi-fi :D

 

Edited by Svarog
Link to comment

pitanje je kako 15GB potrošnje na paketu od 10GB? 

koliko (ne) znam ViP više nema one pakete kada ti nakon potrošenog saobraćaja koji si uplatio i dalje drže otključan net ali sa mnogo slabijim protokom. ako to funkcioniše i dalje onda ti to može biti odgovor. sad imaju pakete u kojima deo saobraćaja (Viber, Facebook...) ti ide preko jedne tarife i protoka (uglavnom neograničeno) dok ostali saobraćaj ide na neki drugi (npr. tih 10 GB).

 

a ovo za Android host usera, proveri koliko ima usera napravljeno na OS-u.

možda ti ovo vidiš samo overview za drugog usera i ne možeš da vidiš njegov breakdown po aplikacijama.

mada mi iskreno zvuči čudno.

zavisi od proizvođača, koliko je customizovao OS, ali možeš da počneš odavde: https://support.google.com/nexus/topic/6126546?hl=en&ref_topic=3416294

 

Link to comment
  • 1 month later...

Jel ima neko problem sa mailom (IMAP) u standardnom mail .... erm ... appu? Trebalo bi da proverava svakih 10 minuta, ali vise izgleda kao da je 10 sati. edit: tj. generalno ne verujem da je mail app problem, posto je sync itsl. podesen u nalogu u samom Androidu.

Edited by Venom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...