Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Screenshot_2019-05-25-01-18-02-542_com.android.settings.thumb.png.f7947dd0fad5e54c8667b82953f9dccb.png

On 23.5.2019. at 12:30, Lord Stef said:

MIUI 10 (ovaj koji ja trenutno imam) je valjda neka verzija androida 8, MIUI 11 koji je ili izasao ili tek treba, jebem li ga vise, ce biti android 9.

 

S tim sto su noviji Xiaomi telefoni sa MIUI 10 na androidu 9, ja rabim Redmi Note 4X.

Meni tera miui10 na android verziji 7

 

 

Edited by desboj
Link to comment
On 23.5.2019. at 13:03, mlatko said:

Koja je razlika izmedju tih androida i ko ih "izbacuje". Vidim neki android security patch kod mene iz 2016

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Dobro pitanje, ja sa ovom devetkom (MIUI 10) ne vidim da sam nešto korisno dobio, osim što mi je crkao analogni sat koji je do skora veselo radio, a imam utisak da GPS lošije radi.

Link to comment

@desboj jes, sad sam video to kod druga koji isto ima Redmi 5 :D Ne mogu da pohvatam vise, cak i za moj model ima razlicitih verzija apdejtova u zavisnosti od toga da li je procesor MTK ili Snapdragon.

Link to comment

Jel postoji neki program za snimanje razgovora na mobilnom telefonu? Ali tako da se čuju i onaj koji poziva i pozivamo?




...shiit has hit the fan...

Link to comment
Ova ili ova. Download-ovane su po (skoro) 600.000 puta.
Obe aplikacije su imale "update" koji onemogućava snimanje zagovornika. Zato sam i pitao...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
Druga je upravo testirana sa dolaznim pozivom i radi. 
Nisam ih koristio prije, priznajem, ali evo upravo sam testir'o ovu drugu na dolaznom pozivu - bez problema snimljeno.
Probao sad sa odlaznim pozivom i ne radi, naravno... Dakle snimi samo moj glas...
Kapiram da su to neki "zakonski problemi"...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Pitanje za ponosne Xiaomi vlasnike: da li ima opciju da je sistemski jezik na srpskom?

 

ETA: i kako je najlakse prebaciti poruke/kontakte i sl sa jednog android telefona na drugi?

 

Huawei Y635 na Redmi 6A

Edited by jms_uk
Link to comment
9 hours ago, Skyhighatrist said:

Ima srpski (ћирилица).

 

Kontakte sinkuješ na Google, za smsove ima masa appova...

 

Thx!

 

Valjda cu da se snadjem nekako :D

 

Nije za mene, majci treba da namestim to...

Link to comment
18 hours ago, Skyhighatrist said:

Pa to (valjda) samo ako se seliš sa Xiaomija na drugi/novi Xiaomi...

 

istina tj nisam proveravao ali ima smisla :D pre neki dan sam presao sa redmi note 5 na mi 8 pa sam ja to koristio

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...