Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Friend said:

U središtu Đokovićevog pogleda na svet je, dakle, nepokolebljivo verovanje u moć samoostvarenja, u slobodu pojedinca da menja svoj svet, bez obzira na posledice drugih. To je ista libertarijanska linija koja se provlači kroz "anti-vaks" pokret, američku desnicu i značajan deo engleskog nacionalnog identiteta, zbog čega nije iznenađujuće što biramo lidere koji veruju da su pravila za male ljude.

 

To je tacno. Radi se u osnovi o libertarjanskoj liniji. Onda treba da se brani sa pozicija Ain Rend (Ayn Rand). Medjutim, u Novakovoj poziciji postoji i jako ekologistcka primjesa (otud one Obradoviceve male bube, pa primjesa alternativnih religija (piramide)...

 

Sve je to odlicno u slobodno vrijeme. Za tenis trebaju realizam, rad, naucni pristup...

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Mislim da bi to uradio kad bi mogao da vrati vreme. Sad je odmerio snage i nije mu lako. Vratice se na fabricka podesavanja a to je tenis i samo tenis 

sada ako i dobije vakcinu ima da ga terkeljaju kao da i nije. prosao voz za balkan fore.

 

mene sve ovo nekako podsjeca kao kada te drug zovne na zurku koji drzi rodica od njegove komsinice e pa njihova drugarica koju vidjaju u parku kada izvedu pse. pitas: kesi siguran da mogu na zurku. drugar: ma da, opusteno. ja sam im rekao da ces da dodjes. nikakv problem

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

“If they sell more tickets than what we sell tickets, they deserve to more than us.


To je taj sportski duh :lolol:

Pa samim tim je priznao da nije nikakav promoter nekih vrednosti, zdravog zivota, principa itd itd nego cirkusant koji zabavlja elitu koja to moze da plati

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Krampa said:

sada ako i dobije vakcinu ima da ga terkeljaju kao da i nije. prosao voz za balkan fore.

 

mene sve ovo nekako podsjeca kao kada te drug zovne na zurku koji drzi rodica od njegove komsinice e pa njihova drugarica koju vidjaju u parku kada izvedu pse. pitas: kesi siguran da mogu na zurku. drugar: ma da, opusteno. ja sam im rekao da ces da dodjes. nikakv problem

Ako odluci da se vakcinise ovog puta mora da podvije rep i objavi javno. Npr. vakcinisanje u Monaku 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Leia said:


To je taj sportski duh :lolol:

Pa samim tim je priznao da nije nikakav promoter nekih vrednosti, zdravog zivota, principa itd itd nego cirkusant koji zabavlja elitu koja to moze da plati

 

 

to je izjavio nadal, ne novak :)

 

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Leia said:


To je taj sportski duh :lolol:

Pa samim tim je priznao da nije nikakav promoter nekih vrednosti, zdravog zivota, principa itd itd nego cirkusant koji zabavlja elitu koja to moze da plati

 

Ovo što si citirala je rekao Nadal.

Mada, isto je to što je rekao i Novak 

 

ma ovde je bre cela priča završena 

sad PR od milion dolara a on da govori samo o tenisu

i da se vakciniše ako to ostane na snazi 

 

sve drugo je ćao tenisu

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Leia said:


To je taj sportski duh :lolol:

Pa samim tim je priznao da nije nikakav promoter nekih vrednosti, zdravog zivota, principa itd itd nego cirkusant koji zabavlja elitu koja to moze da plati

 

Imao je neke nespretne izjave oko zena u sportu, o hormonima i svasta nesto. Bilo je kao sve pozitivno o zenama, a gomila gluposti. Razapinjali su ga zbog toga pa se izvinjavao 

Link to comment
52 minutes ago, Profesionalac said:

https://www.theguardian.com/sport/2022/jan/17/djokovic-circus-unleashes-toxic-chain-reaction-of-mistrust-and-resentment

 

Evo ga ceo članaka u originalu. Ima svega: Novakovo odbijanje da izgubi, "kurtoazno čestitanje protviniku, ALI...", prenošenje izjave "bivšeg premijera" n. čovića :puke: i rešavanje GOAT debate.

Vrhunac cinizma je izjava da se Novak najviše od svih vodećih igrača borio za nejednakost nagrada u tenisu (odnos muške/ženske) - ništa zaštita slabije rangiranih igrača, ništa preraspodela piramide zarade, jok on će maltene sam da uništi ženski tenis.

Clanak u Gardianu je relativno korektna analiza neupucenog novinara koji je anti libertarijanac. Novinar je na brzinu naucio nesto o Djokovicu i pravi nepotrebne greske. Medjutim glavna poruka je tacna. Novak je intersantan jer je upao usred mnogo sire dileme - kojim putem zapadna drustva treba da nastave.

Link to comment
7 minutes ago, Leia said:


To je taj sportski duh :lolol:

Pa samim tim je priznao da nije nikakav promoter nekih vrednosti, zdravog zivota, principa itd itd nego cirkusant koji zabavlja elitu koja to moze da plati

 

 

 

Cekaj bre, kompetitivnost i jednakost u sansi ili zastupas jednakost u ishodu :fantom:

 

 

Edited by Friend
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Imao je neke nespretne izjave oko zena u sportu, o hormonima i svasta nesto. Bilo je kao sve pozitivno o zenama, a gomila gluposti. Razapinjali su ga zbog toga pa se izvinjavao 

 
On izgleda vise voli da izjavi no leba da jede :lolol: 

Jednom mu se moralo ozbiljno obiti o glavu…

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...