Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Niko ne zna šta je istinita informacija, sve su nagađanja, a neki se čak igraju i baba Vange pa gledaju da li se negde pojavljivao pa da je imao koronu 😂

 

bukvalno su sve nagađanja sem da Australijanci gledaju rejting i da je Novak antivakserska gluperda

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

jel postoji sansa da sad primi J&J dok je tamo @Gojko & Stojko ?

Koliko znam ta vakcina se ne daje ovde, prošle godine smo dobijali AZ (ko je stariji od određene granice koja se vremenom menjala) i Fajzer, odskoro i Modernu. Znači sve sa dve/tri doze.

 

SaE

Link to comment

 

Evo ovde najnovija analiza - meni i dalje liči na ping-pong između savezne i vlasti Viktorije, podsećam, savezna vlast se već skoro dve godine trudi da što gore spusti vlasti Viktorije (i NSW dok je na vlasti bila Beređiklijan, ali malo manje jer je i ona liberal) oko korone i ovo joj je dobro došlo da izgleda "čvrsta". Skot Morison je inače jedan ljigavac tipa Bebe Popovića, bilo kakva doslednost mu je strana.

 

SaE

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Gojko & Stojko said:

 

Evo ovde najnovija analiza - meni i dalje liči na ping-pong između savezne i vlasti Viktorije, podsećam, savezna vlast se već skoro dve godine trudi da što gore spusti vlasti Viktorije (i NSW dok je na vlasti bila Beređiklijan, ali malo manje jer je i ona liberal) oko korone i ovo joj je dobro došlo da izgleda "čvrsta". Skot Morison je inače jedan ljigavac tipa Bebe Popovića, bilo kakva doslednost mu je strana.

 

SaE

A da.

Sad je ScoMo kriv sto se ovaj bolid nije vakcinisao i donio potvrdu o prelezanoj bolesti ovjerenu od strane Nestora i M.Petrovica

Link to comment
53 minutes ago, Mil@n said:

Msm da mi je najgore od svega što je Novak Đoković antivakserska gluperda. Mogu samo da zamislim kakva je antivakserčina u pitanju, znaš da je vakcina uslov, turnir si osvajao 9 puta, imaš prilike da postigneš nešto što niko pre tebe nije, i ne, i dalje čovek neće da se vakciniše. Ali zato hoće medicinsko izuzeće pa na mufte da sedi na obe stolice. Znači, samo zbog te jebene tvrdoglavosti, zadrtosti i gluposti i lošeg primera za sve i dalje neutralne po pitanju vakcine a i avakse koji sada onanišu po komentarima širom socijalnih mreža™ mi nije žao što prolazi šta prolazi. Verovatno je mislio osvajao sam 9 puta, gde će mene da olade... E pa, popušio si, burazeru.

Ceo jebeni svet mu se smeje, sa punim pravom. Koliko je to zapravo tužno, biti ono što je on, i biti u centru pažnje celog jebenog sveta u ovakvom skandalu. Jebe mi se da li su imali prava da ga odjebu ili ne, imao je jasan izbor, da se vakciniše, na miru pripremi, čovek se opredelio ovim putem i delu mene je jako drago što je prošao kako je prošao. Karma je kurva, čak i kad si pun energije Bosanskih piramidica. 

E, Djokovic bas tebe ceka da ti bude zao njega... Shvatili smo, vakcinisao si se i mislis da su nevakcinisani budale, to mozes i da zadrzis za sebe, nikoga ne zanima.

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 4
Link to comment
E, Djokovic bas tebe ceka da ti bude zao njega... Shvatili smo, vakcinisao si se i mislis da su nevakcinisani budale, to mozes i da zadrzis za sebe, nikoga ne zanima.
Tebe sigurno ne zanima, jer si se vrv malo prepoznao, sorry [emoji849]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Moracikus said:

A da.

Sad je ScoMo kriv sto se ovaj bolid nije vakcinisao i donio potvrdu o prelezanoj bolesti ovjerenu od strane Nestora i M.Petrovica

Naravno da nije, ali sam ubeđen da je (direktno ili posredno) umešan u to što je Đoković uopšte dobio vizu. Ubeđen sam da je bilo samo do tvog "diktatora" Dena, da Đoković nikad ne bi nevakcinisan ušao u avion za Melburn. ScoMo (uz pomoć Datona) sad pokušava da pokaže kako je on dosledan i prati pravila - how yes no, isto kao sa "I don't hold a hose, mate", "it is not a race" itd., itd.

 

SaE

  • +1 2
Link to comment

Ovo već postaje trademark. Da potpuno neočekivano natera sebe da implodira pred svaki jedinstveni uspeh. Australija je ovde uticala taman koliko Zverev u polufinalu OI

  • +1 3
Link to comment

Jadno i bedno je ne pustiti čoveka koji je pre mesec dana preležao COVID da uđe u zemlju i to ga još navući da preleti pola sveta pa ga vratiti sa aerodroma. Novak je kreten, ali i kreteni imaju prava (i dušu) i moramo ih fer tretirati. Još legenda AO, pa imajte minimum stila i diskretno ga obavestite da ne kreće na put. Jeste kreten, ali nije terorista. Biće zanimljivo videti kako će se ostale zemlje postaviti ove godine, cenim da će biti još problema za kretena.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Pa verovatno su i hteli da zalome pravila jer je u pitanju on. Ali onda je pao malo žešći backleash (koji samo slepac ne bi predvideo) pa su krenuli da spašavaju svoje pozicije pred glasačima i onda smo dobili ovo. Gotovo sam siguran da je ideja bila da se ima što uspešniji turnir i da Novak dodje a publika i novinari neka rade šta hoće. Radim sa Australijancima i da sam kojim slučajem Koronu proveo u Melburnu tj u uslovima njihovog lockdowna, nema šanse da ne bi maximalno ispizdeo na sva ova izuzeća.

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...