Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

@Mimix divna prica i nalazim se u njoj jer dosta koristim autosugestiju da bih se otresla fizickog zahtevanja. Sinoc je bas bilo zajebano. 

Zamisljam kako sam tek zavrsila cigaretu i da sam se malo prepusila. 

 

Valjda je to to od fizicke zavisnosti. Videcemo večeras kad padne mrak. 

Link to comment
On 2.5.2021. at 21:19, mustang said:

Proslo 24h od poslednje cigarete. Sinoc je bilo zajebano, al sam zvakala stalno nesto... 

 

Bukvalno se fizicki telo trese. Podrhtava. 

 

 

Od petka cu poceti da za vikend ne koristim smartfon nego samo poziv, sms i mejl. Nista mreze, vesti, ppp.... Dve knjige razvlacim godinu dana, nemam vise pojma sta sam procitala.

Ja bih ti preporucio da pri ruci imaš oljuštenu šargarepu. Meni je mnogo pomoglo.

Moja iskustva su da nešto treba imati u rukama i ustima, što će te zabuniti i odvući pažnju prvih dana dok su "rane" sveže.

Pripremio sam si punu kesu zvaka, bombonica, kikirikija i ostalih zezalica, ali šargarepa je nadmašila sva očekivanja i zasenila sve.

Najviše sam se plašio kafe bez cigarete, ali za neverovati je da posle nekog vremena počneš u kafi da uživaš više nego s cigaretom. 

Link to comment
4 minutes ago, raPe said:

Ja bih ti preporucio da pri ruci imaš oljuštenu šargarepu. Meni je mnogo pomoglo.

Moja iskustva su da nešto treba imati u rukama i ustima, što će te zabuniti i odvući pažnju prvih dana dok su "rane" sveže.

Pripremio sam si punu kesu zvaka, bombonica, kikirikija i ostalih zezalica, ali šargarepa je nadmašila sva očekivanja i zasenila sve.

Najviše sam se plašio kafe bez cigarete, ali za neverovati je da posle nekog vremena počneš u kafi da uživaš više nego s cigaretom. 

 

Sargarepa se melje ko da sam zec 

Vec sam stukla celu kesu od nedelje. Kupila sam i kisele krastavce i to tamanim. 

 

Kafu nisam ni pre mesala sa cigaretom jer pusim samo kad padne mrak a kafu pijem samo ujutru. I previse volim kafu, bas sam izbirljiva, da bih je pokvarila aa cigaretom. Cigaru sam miksova sa alkoholom, viskijem.... Predivna kombinacija :wub:

  • Haha 1
Link to comment
  • 4 months later...

 

5 minutes ago, ivy said:

@mustang

 

jesi prestala?

 

 

mene podsetio fb da mi je danas 9 god :)

 

Ne. Prestala 5 dana i cim doslo drustvo i alkohol otisla mast u propast. 

Cek sad cu nadjem sliku od letos kad padne mrak... 

 

 

Screenshot_20210930-100519__01.jpg

Edited by mustang
Link to comment
25 minutes ago, ivy said:

pa dobro..to moras da odlucis bas iz dubine duse...docice ti vec jednom,ne brini :) 

 

U pravu si. Ovako se samo bespotrebno opterecujem i natezem sama sa sobom. Kad mi se smuci, smucice se. Srecom pa preko dana ne pusim. Samo posle sumraka

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

ne pusim cirka 3 meseca. maltene me ne vuce da pripalim, mozda samo kada cirkam. izadjem sa pusacima iz bara da malo protegnem noge i porazgovaram sa nekim novim, ali ne furnjam. 

 

nista se nije desilo sa culima ukusa i mirisa, sve mi je isto, a koliko se secam uvek je bila prica o uzivanju posle odredjenog vremena. mozda je tri meseca malo.

 

nisam pre ostavljao pusenje, ovo je prvi put, naterala me prijateljica koja je doktor i zna dobro moje zdravstveno stanje. zajedno pijemo, to moze posto je dr ruskinja :D

  • +1 5
Link to comment
7 hours ago, Djuro said:

To su pluca od ovih koji ne piju  zlatnu pastu, d vitamin i zink...

 

Cemu ovakvo podjebavanje? Uopšte vas ne razumem... Luci li ti se taj serotonin od trcanja ili samo volis da seres u prazno? Mislim stvarno... Vrane vam popile mozak.. Zelite da vas maltretiram 

Edited by mustang
  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, mustang said:

 

Cemu ovakvo podjebavanje? Uopšte vas ne razumem... Luci li ti se taj serotonin od trcanja ili samo volis da seres u prazno? Mislim stvarno... Vrane vam popile mozak.. Zelite da vas maltretiram 

Žele.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...